kuchnia Zoya

Wyświetlanie 1–12 z 140 wyników

kuchnia Zoya

aktualny termin realizacji :
20-22 dni robocze

Wybierz kolor aranżacji poniżej aby zobaczyć szafki w tym kolorze. Pamiętaj - możesz łączyć kolory!

3 421,00 
Darmowa wysyłka
Brak w magazynie
169,00 
3 421,00 
Darmowa wysyłka

Ten kolor nie jest dostępny w sklepie, ale można zamówić go drogą emailową.

Kuchnia Zoya to nowość w naszej ofercie – wykonano ją w stylu nowoczesnym. Jakie są jej największe zalety? Z pewnością na pierwszym miejscu znajdzie się funkcjonalność. Szafki zarówno górne jak i dolne wyposażono w zawiasy z cichym domykiem w kilku wersjach – dodatkowo szuflady też posiadają cicho domykające się prowadnice. Nie można zapomnieć o wyróżniających się frezowanych uchwytach, jak wiemy styl nowoczesny cechuje się minimalizmem – to jest tego najlepszy przykład. Fronty z kolei wykonano z foliowanej płyty MDF o grubości 19 mm. Kolory do wyboru to biały groszek, jasny szary mat oraz drewno naturalne z pionowymi słojami. Zalet jest oczywiście wiele więcej. Już teraz gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się ze wszystkim co kuchnia Zoya ma do zaoferowania.

Zoya jest kolekcją mebli, która zachwyca doskonałością prostych brył, stonowaną paletą barw i gładkimi frontami bez uchwytów. Ta kolekcja zachwyca, ponieważ hołduje zasadzie „im mniej tym lepiej”.

 

Ten zestaw wyróżniają fronty mające elegancki, wycięty uchwyt oraz precyzyjnie dobrana paleta kolorów. Subtelne, frezowane uchwyty mebli zachwycają formą oraz wygodą użytkowania. Zabudowa wykonana w tej kolekcji nie ma wystających elementów, a w rezultacie łatwiej jest utrzymać ją w czystości. Ta kolekcja pozwala na uzyskanie zabudowy gładkiej, eleganckiej i niebanalnej. Zoya występuje w trzech matowych wersjach kolorystycznych: biały i jasny szary groszek oraz drewno naturalne. Białe oraz szare fronty delikatnie rozproszą światło i rozjaśnią wnętrze, a w związku z tym kuchnia będzie jasna i klasyczna. Na szczególną uwagę zasługuje tekstura naturalnego drewna, która pięknie rozjaśnia wnętrze nadając mu naturalnego i ciepłego charakteru. Kolory frontów świetnie się uzupełniają tworząc wnętrze utrzymane w modnym, naturalnym designie.

 

Pod względem konstrukcyjnym i ergonomicznym Zoya jest bardzo przemyślanym zestawem mebli do kuchni składającym się z 60 elementów. Fronty wykonano z 19mm płyty MDF, pokrytej folią PCV dostępną w matowym wykończeniu. Szuflady oraz zawiasy w szafkach, wyposażone są w system cichego domykania. Zoya to kolekcja mebli kuchennych, która z pewnością zachwyci wielbicieli ładu, przejrzystości, idealnej organizacji wnętrza i elegancji w prostym stylu. W naszych domach na dobre zagościły kuchnie nieprzeładowane, a wręcz ubogie w elementy ozdobne, zachwycające szlachetnym minimalizmem. Taka przestrzeń bez wątpienia wycisza i pozwala na celebrowanie wyjątkowych chwil w rodzinnym gronie.

Jeśli zależy nam na wnętrzu eleganckim, ale w prostym i minimalistycznym stylu to kolekcja Zoya jest niewątpliwie doskonałym wyborem.