Kuchnia Zoya to nowość w naszej ofercie – wykonano ją w stylu nowoczesnym. Jakie są jej największe zalety? Z pewnością na pierwszym miejscu znajdzie się funkcjonalność. Szafki zarówno górne jak i dolne wyposażono w zawiasy z cichym domykiem w kilku wersjach – dodatkowo szuflady też posiadają cicho domykające się prowadnice. Nie można zapomnieć o wyróżniających się frezowanych uchwytach, jak wiemy styl nowoczesny cechuje się minimalizmem – to jest tego najlepszy przykład. Fronty z kolei wykonano z foliowanej płyty MDF o grubości 19 mm. Kolory do wyboru to biały groszek, jasny szary mat oraz drewno naturalne z pionowymi słojami. Zalet jest oczywiście wiele więcej. Już teraz gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się ze wszystkim co kuchnia Zoya ma do zaoferowania.

  • Kolekcja daje nam do wyboru 3 kolory frontów: biały groszek, jasny szary mat oraz drewno naturalne.
  • W kolekcji dostępnych mamy ponad 50 elementów. Warto również zaznaczyć, że szafki z jednym frontem o oznaczeniu P-L posiadają możliwość modyfikacji ich szerokości o 5 cm (nie dotyczy szafek z szufladami, szafek witrynowych i szafek z ociekarką).
  • Piękne frezowane uchwyty są jednym z najbardziej wyróżniających się elementów w całej kolekcji.
  • Do tego wszystkiego kolekcja Zoya oferuje nam szafki z zawiasami z systemem cichego domyku w kilku wersjach oraz osobne prowadnice - również z cichym domykiem.
  • Termin realizacji wynosi 18-20 dni roboczych.

Wybierz szafki dolne, górne, blaty i akcesoria z kolekcji Zoya

128,00 
96,00