Koszt i termin dostawy

Dostawa zamówionych towarów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich. Nie ma możliwości odbioru osobistego.

Cena oferowanych produktów nie zawiera kosztów dostawy. Koszt dostawy za standardową przesyłkę wynosi 30 zł, natomiast przesyłka paletowa to koszt 120 zł. Istnieje możliwość wysyłki za granicę Polski – koszt ustalamy indywidualnie dla każdego klienta.

Płatność odbywa się wyłącznie za pomocą przelewu – brak możliwości płatności przy odbiorze. Klient może również zapłacić tzw. zadatek. Wynosi on 40% kwoty całego zamówienia. Po zapłaceniu zadatku zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Wysyłka towaru odbywa się po dokonaniu wcześniejszej zapłaty za całe zamówienie.

Dodatkowe koszty dostawy będą zaznaczone podczas składania zamówienia. Uzależnione są zarówno od wybranych produktów, jak i sposobu dostawy.

Do każdego oferowanego przez nasz sklep towaru przypisano orientacyjny czas realizacji zamówienia. Określono go w dniach roboczych. W sytuacji kiedy czas realizacji ulegnie wydłużeniu skontaktujemy się z Klientem.

Przesyłkę dostarcza firma kurierska, którą wcześniej wybiera producent mebli. Zaznaczamy, że kurier nie ma obowiązku wniesienia oraz wypakowania dostarczonego towaru. W razie wyraźnych śladów uszkodzenia paczek należy wypełnić osobny protokół szkody lub protokół odchyleń. Niektóre firmy kurierskie dysponują jedynie protokołem szkody. Protokół szkody wypełniamy bezpośrednio przy kurierze, z kolei protokół odchyleń możemy wypełnić przy kurierze lub do 7 dni po odebraniu towaru.

Kuchnie z terminem realizacji 25 dni roboczych:

Kuchnie z terminem realizacji 14-16 dni roboczych:

Kuchnie z terminem realizacji 15-17 dni roboczych:

Kuchnie z terminem realizacji 20-22 dni roboczych

Kuchnie z terminem realizacji 5 tygodni:

Kuchnie z terminem realizacji 6-8 tygodni:

Ze względu na przyczyny niezależne od sklepu dostawa zamówienia może ulec wydłużeniu.

Przed wysyłką towaru oczywiście kontaktujemy się z Klientem celem ustalenia szczegółowego terminu realizacji zamówienia.