Bezpłatny projekt kuchni

Tworząc kuchnie na zamówienie bazujemy na dostępnych systemach modułowych a następnie dostosowujemy komponenty do Waszych oczekiwań. Projektowanie uwzględnia wygląd i wymiar mebli kuchennych, i również wyposażenie w niezbędne sprzęty AGD oraz dodatkowe akcesoria. Tworzymy projekt w oparciu o podane wymiary pomieszczenia oraz o wybraną kolekcję z katalogów kuchni. Opracowane projekty konsultujemy z Wami wprowadzając ewentualne korekty bądź zmieniając całkowicie koncepcje. Dążymy tym samym do bezkompromisowej akceptacji, oznaczającej, że spełniamy Państwa marzenia.

Wyślij nam potrzebne informacje poprzez poniższy formularz a prześlemy na wskazanego emaila bezpłatny projekt kuchni wraz z wyceną. Przy realizacji ewentualnego zamówienia udzielić możemy stosowanego rabatu w zależności od wartości zamówienia. 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 po numerem telefonu : 504 505 113 lub meblekuchenne.pl@gmail.com , www.facebook.pl/meblekuchennepl

bezpłatny projekt kuchni
bezpłatny projekt kuchni

Krok 1

Znajdź inspirację

Przejrzyj nasze inspiracje kuchenne lub  katalogi kuchni, znajdź inspirację, wybierz kolekcję i jej kolorystykę. Wypełnij poniższy formularz udzielając informacji zawartych w formularzu a stworzymy dla Ciebie bezpłatny projekt kuchni.

Krok 2

Podaj nam wymiary pomieszczenia

Aby stworzyć projekt Twojej wymarzonej kuchni potrzebujemy kilku informacji. Najważniejsza jest długość ścian, które będą zabudowane oraz wysokość pomieszczenia. Im więcej informacji nam udzielisz tym łatwiej i szybciej stworzymy dla Ciebie projekt.

Krok 3

Twoja wizja

Jeśli masz pomysł na układ Twojej kuchni, prosimy zaznacz to na rysunku. Pamiętaj, że każda kolekcja różni się elementami. Twórz ewentualną koncepcję w oparciu o dostępne szafki w danej kolekcji kuchni. Jeśli czujesz się w tym niepewnie, chętnie pomożemy w doborze.

Krok 4

Efekt końcowy

Po uzyskaniu tych informacji, stworzymy bezpłatny projekt kuchni. Wyślemy wizualizację kuchni na emaila, a jeśli projekt będzie zaakceptowany to przejdziemy do wyceny całości. 

bezpłatny projekt kuchni

Częste pytania

Czy projekt jest całkowicie darmowy?

Tak, projekt jest w 100% darmowy. Nie obciążamy klienta żadną kwotą związaną z usługą projektowania. Liczymy, że nasze zaangażowanie, profesjonalizm i poświęcony czas wpłyną na Państwa decyzję o zakupie u nas zaprojektowanej kuchni 🙂

Jak mam przesłać projekt ?

Najlepszym i najszybszym sposobem jest przesłanie szkicu pomieszczenia wraz z wymiarami poprzez powyższy formularz. Dodatkowo odpowiadając na kilka pytań, ułatwią nam Państwo zaprojektowanie kuchni. W razie pytań, zawsze możemy pomóc telefonicznie pod numerem telefonu : 504 505 113

Jaki jest okres oczekiwania na projekt kuchni ?

18-20 dni roboczych – z uwagi na dużą ilość zgłoszeń termin jest wydłużony – jest to opcja całkowicie bezpłatna. 1-3 dni robocze jako kaucja w wysokości 100 zł – jeżeli zdecydujesz się na zakup kuchni odejmiemy ją od ceny zamówienia.

Kiedy otrzymam wycenę kuchni ?

Wycena kuchni następuje z reguły po akceptacji projektu, przeważnie w tym samym dniu roboczym.

Czy zaprojektowaną kuchnię mogę zamówić?

Tak, oczywiście. Po akceptacji projektu i wyceny końcowej możemy przejść do etapu zamawiania kuchni. O tym jak przebiega ten proces informujemy już podczas wysłania emaila z wyceną.