Bezpłatny projekt kuchni

wybierz opcję Projektu

Projekt bezpłatny - Przy zakupie kuchni cena projektu zostanie odliczona. Finalnie za każdy projekt zapłacisz 0zł

Czas realizacji

5-7 dni roboczych

Co otrzymujesz w zamian ? - projekt bezpłatny

Czas realizacji

3-5 dni roboczych

Co otrzymujesz w zamian ? - projekt 100zł

Czas realizacji

2-3 dni robocze

Co otrzymujesz w zamian ? - projekt 299zł
Zobacz ostatnio zrealizowane projekty kuchni
projekt kuchni
Czego potrzebujemy aby zaprojektować Twoją kuchnię ?
Nie wiesz jaką kuchnię mamy zaprojektować ? Potrzebujesz inspiracji?
Sprawdź nasze katalogi kuchni

Najlepszym i najszybszym sposobem jest przesłanie szkicu pomieszczenia wraz z wymiarami poprzez formularz na stronie projektu. Dodatkowo odpowiadając na kilka pytań, ułatwią nam Państwo zaprojektowanie kuchni. W razie pytań, zawsze możemy pomóc telefonicznie
pod numerem telefonu : 504 505 113

Wycena kuchni następuje z reguły po akceptacji projektu, przeważnie w tym samym dniu roboczym.

Tak, oczywiście. Po akceptacji projektu i wyceny końcowej możemy przejść do etapu zamawiania kuchni. O tym jak przebiega ten proces informujemy już podczas wysłania emaila z wyceną.

W zależności od wyboru opcji projektu dostępne są 2 opcje: Projekt płatny 100zł z terminem realizacji od 3 do 5 dni roboczych oraz Projekt płatny 299zł z terminem realizacji 1-2 dni robocze. Pamiętaj, cena projektu jest odliczana przy zakupie kuchni.

Bezpłatny projekt kuchni

Tworząc kuchnie na zamówienie bazujemy na dostępnych systemach modułowych a następnie dostosowujemy komponenty do Waszych oczekiwań. Projektowanie uwzględnia wygląd i wymiar mebli kuchennych, i również wyposażenie w niezbędne sprzęty AGD oraz dodatkowe akcesoria. Tworzymy projekt w oparciu o podane wymiary pomieszczenia oraz o wybraną kolekcję z katalogów kuchni. Opracowane projekty konsultujemy z Wami wprowadzając ewentualne korekty bądź zmieniając całkowicie koncepcje. Dążymy tym samym do bezkompromisowej akceptacji, oznaczającej, że spełniamy Państwa marzenia.

Krok 1

Znajdź inspirację

Przejrzyj nasze inspiracje kuchenne lub  katalogi kuchni, znajdź inspirację, wybierz kolekcję i jej kolorystykę. Wypełnij poniższy formularz udzielając informacji zawartych w formularzu a stworzymy dla Ciebie bezpłatny projekt kuchni.

Krok 2

Podaj nam wymiary pomieszczenia

Aby stworzyć projekt Twojej wymarzonej kuchni potrzebujemy kilku informacji. Najważniejsza jest długość ścian, które będą zabudowane oraz wysokość pomieszczenia. Im więcej informacji nam udzielisz tym łatwiej i szybciej stworzymy dla Ciebie projekt.

Krok 3

Twoja wizja

Jeśli masz pomysł na układ Twojej kuchni, prosimy zaznacz to na rysunku. Pamiętaj, że każda kolekcja różni się elementami. Twórz ewentualną koncepcję w oparciu o dostępne szafki w danej kolekcji kuchni. Jeśli czujesz się w tym niepewnie, chętnie pomożemy w doborze.

Krok 4

Efekt końcowy

Po uzyskaniu tych informacji, stworzymy bezpłatny projekt kuchni. Wyślemy wizualizację kuchni na emaila, a jeśli projekt będzie zaakceptowany to przejdziemy do wyceny całości.