Stolkar

TRENDLINE

zobacz w sklepie

PREMIUMLINE

zobacz w katalogu

Fabryka Mebli Stolkar to niewątpliwie jeden z wiodących polskich producentów i eksporterów mebli kuchennych. Zakład produkcyjny powstał w 1989 roku. Od początku swojej działalności skupiał się i doskonalił produkcję głównie mebli kuchennych. Od ponad trzydzietu lat ciągle doskonalimy procesy produkcji.

Nieustanne poszukiwanie i wdrażanie najlepszych rozwiązań powoduje, że jesteśmy liderem w branży meblarskiej. Priorytetem jest satysfakcja Klientów z zakupionych produktów oraz radość z ich użytkowania. Bezsprzecznie jakość naszych produków ma dla nas kluczowe znaczenie.

Aby móc w pełni kontrolowac proces produkcji i jakośc naszych mebli, zdecydowaliśmy się na uruchomienie lakierni. Wszystkie elementy użyte do produkcji naszych mebli powstają na terenie Fabryki Mebli Stolkar. Takie rozwiązanie bez wątpienia gwarantuje szybką i skuteczną reakcję w każdym przypadku. Mamy pewność, że są to właściwe dzaiałania ponieważ potwierdzają to nagrody branżowe oraz rosnące grono odbiorców.

Realizowanie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Nasi ekperci wciąż wdrażają nowatorskie rozwiązania w zakresie konstrukcji mebli i jakości użytych materiałów. Nie tylko podążamy za trendami ale bez wątpienia kreujemy nowe nurty.

Nasi projektanci wciąż pracują nad nowymi, oryginalnymi kolekcjami i rozwiązaniami. W rezultacie jesteśmy o krok przed naszą konkurencją, rynkowymi trendami i oczekiwaniami Klientów, którzy cenią sobie świetą jakość i doskonałe wzornictwo. Oferowane przez nas linie i kolekcje mebli kuchennych są róznorodne zarówno pod względem uzytych materiałów, jak i stylistyki. Wspaniale prezentują się zarówno wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych.

Linia Trend Line to meble o najmodniejszym wzornictwie i kolorystyce. Proste meble i funcjonalne rozwiązania i atrakcyjna cena to cechy charakterystyczne tych kolekcji.

Wspaniałym uzupełnieniem jest szeroka gama blatów, uchwytów oraz akcesoriów meblowych.

Niewątpliwie meble pochodzące z Fabryki Stolkar to pewny wybór. Doskonała jakość, wzornictwo i rozwiązania z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.