INSPIRACJE KUCHENNE

zainspiruj się…

Podczas projektowania wnętrza swojego mieszkania kuchnia z pewnością powinna być na pierwszym miejscu.
Załóżmy, że chcesz zaprojektować całkiem nową zabudowę kuchenną, ale nie masz pojęcia od czego zacząć.
Z pomocą przychodzą nasze inspiracje kuchenne – znajdziesz tutaj cały szereg pomysłów, dzięki którym pobudzisz swoją wyobraźnię i wybranie odpowiednich mebli to będzie dla Ciebie pestka.

Częste pytania do nas

Czy projekt jest całkowicie darmowy?

Tak, projekt jest w 100% darmowy. Nie obciążamy klienta żadną kwotą związaną z usługą projektowania. Liczymy, że nasze zaangażowanie, profesjonalizm i poświęcony czas wpłyną na Państwa decyzję o zakupie u nas zaprojektowanej kuchni 🙂

Jak mogę wycenić interesującą mnie kuchnię?

Najszybszą formą wyceny danej kolekcji jest wysłanie poprzez email listy szafek z symbolami. Można też dodać poszczególne szafki z danej kolekcji do wyceny a następnie wypełnić formularz. W odpowiedzi otrzymasz wycenę z ewentualnym rabatem w zależności od wartości zamówienia. W razie pytań, zawsze możesz do nas zadzwonić. Nasi konsultanci rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości.

Jak mam przesłać projekt ?

Najlepszym i najszybszym sposobem jest przesłanie szkicu pomieszczenia wraz z wymiarami poprzez ten formularz. Odpowiadając przy okazji na kilka pytań, ułatwią nam Państwo zaprojektowanie kuchni. W razie pytań, zawsze możemy pomóc telefonicznie pod numerem telefonu : 504 505 113

Jaki jest okres oczekiwania na projekt kuchni ?

Standardowy okres oczekiwania na projekt to 5-6 dni roboczych. Z reguły jest to szybciej, ale to jest taki bezpieczny termin. 

Czy zaprojektowaną kuchnię mogę zamówić?

Tak, oczywiście. Po akceptacji projektu i wyceny końcowej możemy przejść do etapu zamawiania kuchni. O tym jak przebiega ten proces informujemy już podczas wysłania emaila z wyceną.

Gdzie mogę znaleźć więcej inspiracji?

Wszystkie najładniejsze aranżacje kuchni z różnych kolekcji znajdziesz w zakładce inspiracje kuchenne.

Czy jesteście w serwisie Allegro.pl?

Tak, jesteśmy w serwisie Allegro.pl pod nickiem meblekuchenne_pl 
link do naszych wszystkich aukcji: przejdź