INSPIRACJE KUCHENNE

zainspiruj się…

Podczas projektowania wnętrza swojego mieszkania kuchnia z pewnością powinna być na pierwszym miejscu.
Załóżmy, że chcesz zaprojektować całkiem nową zabudowę kuchenną, ale nie masz pojęcia od czego zacząć.
Z pomocą przychodzą nasze inspiracje kuchenne – znajdziesz tutaj cały szereg pomysłów, dzięki którym pobudzisz swoją wyobraźnię i wybranie odpowiednich mebli to będzie dla Ciebie pestka.

Częste pytania do nas

Czy projekt jest całkowicie darmowy?

Standardowy projekt jest całkowicie darmowy oraz jego czas oczekiwania wynosi 18-20 dni roboczych. Płatny projekt posiada skrócony czas oczekiwania – 1-3 dni robocze oraz jest obarczony kaucją 100 zł, która zostaje odjęta od kwoty zamówionej kuchni.

Jak mogę wycenić interesującą mnie kuchnię?

Najszybszą formą wyceny danej kolekcji jest wysłanie poprzez email listy szafek z symbolami. Można też dodać poszczególne szafki z danej kolekcji do wyceny a następnie wypełnić formularz. W odpowiedzi otrzymasz wycenę z ewentualnym rabatem w zależności od wartości zamówienia. W razie pytań, zawsze możesz do nas zadzwonić. Nasi konsultanci rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości.

Jak mam przesłać projekt ?

Najlepszym i najszybszym sposobem jest przesłanie szkicu pomieszczenia wraz z wymiarami poprzez ten formularz. Odpowiadając przy okazji na kilka pytań, ułatwią nam Państwo zaprojektowanie kuchni. W razie pytań, zawsze możemy pomóc telefonicznie pod numerem telefonu : 504 505 113

Jaki jest okres oczekiwania na projekt kuchni ?

18-20 dni roboczych – z uwagi na dużą ilość zgłoszeń termin jest wydłużony – jest to opcja całkowicie bezpłatna. 1-3 dni robocze jako kaucja w wysokości 100 zł – jeżeli zdecydujesz się na zakup kuchni odejmiemy ją od ceny zamówienia.

Czy zaprojektowaną kuchnię mogę zamówić?

Tak, oczywiście. Po akceptacji projektu i wyceny końcowej możemy przejść do etapu zamawiania kuchni. O tym jak przebiega ten proces informujemy już podczas wysłania emaila z wyceną.

Gdzie mogę znaleźć więcej inspiracji?

Wszystkie najładniejsze aranżacje kuchni z różnych kolekcji znajdziesz w zakładce inspiracje kuchenne.

Czy jesteście w serwisie Allegro.pl?

Tak, jesteśmy w serwisie Allegro.pl pod nickiem meblekuchenne_pl 
link do naszych wszystkich aukcji: przejdź