Zakładka Kontakt znacznie ułatwi Ci komunikację z nami w celu kupna kuchni. Z chęcią pomożemy Ci ze skompletowaniem odpowiedniego zestawu oraz odpowiemy na Twoje pytania. Wystarczy wypełnić prosty formularz, który znajduje się niżej. Wszyscy chcemy aby kuchnia kupiona z naszego sklepu spełniła wszystkie Twoje wymagania oraz służyła Ci przez długi czas.

Częste pytania

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania zanim wyślesz wiadomość

Tak, w oparciu o wcześniej podane przez Klienta wymiary i styl kuchni tworzymy całkowicie bezpłatny projekt. 

Tak, jesteśmy w serwisie Allegro.pl pod nickiem meblekuchenne_pl 
link do naszych wszystkich aukcji: przejdź 

18-20 dni roboczych – z uwagi na dużą ilość zgłoszeń termin jest wydłużony – jest to opcja całkowicie bezpłatna. 1-3 dni robocze jako kaucja w wysokości 100 zł – jeżeli zdecydujesz się na zakup kuchni odejmiemy ją od ceny zamówienia.

Najlepszym i najszybszym sposobem jest przesłanie szkicu pomieszczenia wraz z wymiarami poprzez ten formularz. Odpowiadając przy okazji na kilka pytań, ułatwią nam Państwo zaprojektowanie kuchni.

Tak, oczywiście. Po akceptacji projektu i wyceny końcowej możemy przejść do etapu zamawiania kuchni.

Wystarczy przejść do zakładki kontakt i wypełnić prosty formularz. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci przy zakupie kuchni.

Własny zestaw kuchenny oczywiście skompletujesz z szafek z wybranej wcześniej kolekcji. Wszystko znajdziesz pod zakładką sklep.

Tak, w naszym sklepie dostępne są raty PayU 0%.

Istnieje możliwość zapłacenia zadatku w wysokości 40% od wartości zamówienia. Po jego otrzymaniu zamówienie przekazujemy do realizacji. Pozostałą część należy opłacić przed wysyłką mebli.

Wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami już teraz i wybierz swoją wymarzoną kuchnię! Nasz adres mailowy to meblekuchenne.pl@gmail.com. Jesteśmy również dostępni pod numerem telefonu +48 504 505 113 od godziny 8:00 do godziny 16:00.