Kuchnia Oscar została zaprojektowania w stylu nowoczesnym. W ofercie tej kolekcji znajdziemy przede wszystkim fronty wykończone w wysokim połysku w kolorze białym oraz antracytowym. Fronty wykonano w całości z płyty MDF o grubości 17 mm, która jest pokryta akrylem. Wszystkie szafki wyposażono również w zawiasy i prowadnice z systemem cichego domyku. Dzięki tym rozwiązaniom Twoja kuchnia nabierze funkcjonalności i gotowanie w niej to będzie czysta przyjemność! Wybrać możemy też kolor metalowego uchwytu z 4 dostępnych – miedź, czarny, chrom połysk i chrom inox. Szukasz kolekcji z nowoczesnymi, połyskowymi frontami w atrakcyjnej cenie? Kuchnia Oscar to strzał w dziesiątkę. Opisywaną kolekcję wykonano z bardzo dobrych materiałów z wysoką dbałością o szczegóły – przekonaj się sam!

  • Fronty z kolekcji mebli Oscar występują w kolorze biały połysk oraz antracyt połysk.
  • W ofercie kuchni Oscar znajdziemy ponad 50 elementów! Mamy również możliwość modyfikacji szerokości szafek z jednym frontem o oznaczeniu P-L o pełne 5 cm (nie dotyczy szafek witrynowych, szafek z szufladami oraz szafek z ociekarką).
  • Uchwyty dostępne są w 4 różnych kolorach i wykonano je w całości z metalu.
  • Szafki wyposażone w drzwiczki posiadają zawiasy z systemem cichego domyku, natomiast szuflady wysuwają się dzięki prowadnicom z cichym domykiem.
  • Termin realizacji wynosi 5 tygodni.

Wybierz szafki dolne, górne, blaty i akcesoria z kolekcji Oscar

2 896,00 
Darmowa wysyłka
2 915,00 
Darmowa wysyłka
2 295,00 
Darmowa wysyłka
3 650,00 
Darmowa wysyłka