Kuchnia Livia jest kolekcją zaprojektowaną w stylu nowoczesnym. Jej charakterystycznym elementem są eleganckie frezy w górnej lub dolnej części frontu, które pełnią rolę uchwytu. W opisywanej kolekcji znajdziemy również nowoczesne rozwiązania jak zawiasy oraz prowadnice z systemem cichego domyku. Nie można zapomnieć o frontach, które zostały wykonane z wysokiej jakości płyty foliowanej MDF o grubości 19 mm. Dostępne kolory to biały połysk, jasny szary mat oraz tajga. Jeżeli szukasz kuchni w nowoczesnym stylu o bardzo dobrej jakości wykonania i atrakcyjnej cenie to kuchnia Livia z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. Frezowane uchwyty pozwolą Ci na zachowanie minimalizmu i prostoty nie tracąc przy tym na wygodzie użytkowania szafek. Sprawdź co kuchnia Livia ma dla Ciebie do zaoferowania!

  • Kuchnia Livia w swojej ofercie posiada fronty wykonane z płyty foliowanej MDF o grubości 19 mm. Dostępne kolory to biały połysk, jasny szary mat i tajga.
  • W kuchni Livia znajdziemy ponad 50 elementów. Istnieje również możliwość modyfikacji szerokości szafek z jednym frontem o symbolu P-L o pełne 5 cm (nie dotyczy szafek narożnych, nadstawkowych, szafek z suszarką oraz szafek z szufladami).
  • Standardowy uchwyt zastąpiono eleganckim frezem w dolnej bądź górnej części frontu.
  • Szafki wyposażone w drzwiczki posiadają zawiasy z systemem cichego domyku, natomiast szuflady wysuwają się dzięki prowadnicom z cichym domykiem.
  • Termin realizacji wynosi 18-20 dni roboczych.

Wybierz szafki dolne, górne, blaty i akcesoria z kolekcji Livia

3 723,00 
Darmowa wysyłka