Kuchnia Bono została zaprojektowana w stylu nowoczesnym. W tej kolekcji znajdziemy przede wszystkim szafki ze świetnym wyposażeniem w bardzo atrakcyjnych cenach. W szafkach z szufladami znajdziemy prowadnice z cichym domykiem oraz wysuwem 3/4, natomiast w szafkach górnych i dolnych dostępne są zawiasy z systemem cichego domyku. Za kuchnią Bono przemawia również możliwość łączenia jej z połyskowymi frontami z innych kolekcji z serii Trend-Line. Idealnym przykładem będą połyskowe fronty z kolekcji Oscar, które świetnie dopełnią fronty w dekorach drewnopodobnych. Wszystkie fronty z tej kolekcji wykonano w całości z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Do wyboru mamy 4 różne kolory – czyli biała alaska, dąb lefkas, dąb sonoma i dąb burlington. Jeżeli szukasz przyjaznej cenowo kuchni to kuchnia Bono z pewnością przyciągnie Twoją uwagę!

  • Kolekcja mebli Bono posiada fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Dostępne są 4 kolory frontów - biała alaska, dąb lefkas, dąb sonoma i dąb burlington.
  • W ofercie kolekcji z serii Trend-Line znajdziemy ponad 50 elementów! Dodatkowo mamy możliwość modyfikacji szerokości szafek dolnych i górnych z jednym frontem o oznaczeniu P-L (nie dotyczy szafek z suszarką, szuflad, szafek nadstawkowych, szafek narożnych i szafek witrynowych) o pełne 5 cm.
  • Eleganckie uchwyty są z pewnością elementem przykuwającym nasz wzrok - dostępne są aż w 4 kolorach.
  • Szafki wyposażone w drzwiczki posiadają zawiasy z systemem cichego domyku, natomiast szuflady wysuwają się dzięki prowadnicom z cichym domykiem.
  • Termin realizacji wynosi 5 tygodni.

Wybierz szafki dolne, górne, blaty i akcesoria z kolekcji Bono

2 937,00 
Darmowa wysyłka