Kuchnia Adele została wykonana w stylu skandynawskim. Styl skandynawski to przede wszystkim prostota i czystość. Frezowane fronty w połączeniu z eleganckimi uchwytami sprawią, że bez wątpienia poczujesz, że używasz produktu z najwyższej półki. Dostępne kolory frontu to biały groszek, granatowy mat, szary mat oraz coffe mat – wszystkie oczywiście wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wykonano je w całości z foliowanej płyty MDF 19 mm. Jak wiemy wygląd to kwestia indywidualna, natomiast co do funkcjonalności mebli nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Zarówno szafki, jak i szuflady wyposażono w zawiasy i prowadnice z systemem cichego domyku. Podsumowując – kuchnia Adele posiada wszystkie te cechy i na dodatek w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj i dowiedz się więcej już teraz.

  • Fronty z kolekcji Adele są dostępne w kilku kolorach - biały groszek, coffe mat, granatowy mat i szary mat.
  • Kuchnia Adele w naszej ofercie posiada ponad 50 elementów. Dodatkowo mamy możliwość modyfikacji szerokości o 5 cm w szafkach z jednym frontem o oznaczeniu P-L (nie dotyczy szafek witrynowych, szafek z szufladami oraz szafek z ociekarką).
  • Eleganckie uchwyty są z pewnością elementem przykuwającym nasz wzrok - dostępne są aż w 5 kolorach.
  • Szafki wyposażone w drzwiczki posiadają zawiasy z systemem cichego domyku, natomiast szuflady wysuwają się dzięki prowadnicom z cichym domykiem.
  • Termin realizacji wynosi 5 tygodni.

Wybierz szafki dolne, górne, blaty i akcesoria z kolekcji Adele

178,00 
2 759,00 
Darmowa wysyłka