Kuchnia Lora to meble w stylu prowansalskim. Co je wyróżnia? Z pewnością piękne, ciepłe kolory frezowanych frontów. Ze względu na szeroki wybór szafek w kolekcji znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Od pięknych witryn, przez pojemne szafki narożne aż do niezwykle wygodnych szafek z wysuwanym koszem Cargo. Nie możemy zapomnieć również o funkcjonalności mebli z kolekcji Lora – dokupienie prowadnic z cichym domykiem sprawi, że pozbędziesz się hałasu trzaskających drzwiczek. Eleganckie ażurkowe uchwyty razem z odpowiednio dobranymi romantycznymi dodatkami sprawią, że Twoja kuchnia nabierze niepowtarzalnego klimatu. Miłośnicy klasycznych mebli połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami będą zachwyceni kolekcją mebli kuchennych Lora.

  • Dostępna kolorystyka tej kolekcji : 3 kolory frontów
  • Sam skonfiguruj swoją kuchnię Lora w oparciu o dostępne elementy: ponad 100 szafek. Potrzebujesz szafki o niestandardowych wymiarach? Skontaktuj się z nami.
  • Ażurkowe czarne metalowe uchwyty pięknie ozdabiają frezowane fronty szafek dolnych. Gałki zastosowano w szafkach wiszących otwieranych na bok.
  • cichy domyk w szafkach z zawiasami oraz szafkach cargo.
    W szufladach jako opcja do wyboru
  • termin realizacji w przypadku kuchni z białymi frontami wynosi 12-14 dni roboczych, natomiast kolor szary oraz beż to 16-18 dni roboczych

Wybierz szafki dolne, górne, blaty i akcesoria z kolekcji Lora

101,00 143,00 
94,00 133,00 

Kuchnia Lora - przejdź do sklepu
Jakie meble Lora wybrać do swojej kuchni? Spośród wielu dostępnych mebli Lora, niemal wszystkie charakteryzują się tym, czym wyróżnia się również cała kolekcja – elegancją i klasyką. Nie brakuje więc wśród nich modeli, które zachwycą niemal każdego. Do wnętrz utrzymanych w prowansalskim stylu idealne będą przeszklone górne szafki kuchenne Lora jak na przykład model WW 8/72. Klasyka w stylu vintage – odpowiednia dla osób ceniących stare, dobre rozwiązania. Szafka jest niesamowicie pojemna i bez problemu pomieści wszystkie kubki i szklanki. Meble występują także w wersjach odpowiednich pod zabudowę, jak na przykład Lora szafka dolna ZK-6, która będzie idealna do kuchenki z piekarnikiem. W żadnej kuchni nie może zabraknąć także dużej liczby szuflad, które są doskonałe do przechowywania sztućców i innych kuchennych przyborów. Do tego celu warto zwrócić uwagę na szafkę dolną z trzema szufladami DS 8/3 – szerokie szuflady będą idealne nie tylko na drobiazgi, ale także z powodzeniem pomieszczą większe przybory niezbędne w kuchni. Meble kuchenne Lora mają zupełnie wyjątkową fakturę, która zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wygląda ona bardzo ciekawie tym bardziej przy szafkach narożnych, jak w przypadku szafki górnej WNPP 60/60/72. Meble kuchenne Lora będą idealnym rozwiązaniem do wnętrz w stylu minimalistycznym i prowansalskim. Delikatne dodatki do mebli wystarczą, by kuchnia nabrała wyjątkowego charakteru.