Kolekcja mebli Olivia Soft Black to kuchnia w stylu klasycznym. Nie dajmy się zwieźć nazwie – kuchnie klasyczne wcale nie odstają w niczym od kuchni nowoczesnych. W opisywanej kolekcji znajdziemy zarówno zawiasy, jak i prowadnice o zwiększonej wytrzymałości z cichym domykaniem. Fronty wykonano z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Do wyboru mamy 4 kolory – dąb szary, dąb złoty, buk jasny i sosna andersen. Ze względu na szeroki wybór szafek (ponad 180) bez problemu stworzysz zabudowę pod sam sufit, czy też z niskimi szafkami wiszącymi. Klasyczny design, atrakcyjne ceny i nowoczesne rozwiązania, czego chcieć więcej? Sprawdź sam co ma dla Ciebie do zaoferowania kuchnia Olivia Soft Black – będziesz mile zaskoczony.

  • Kolekcja Olivia Soft Black w swojej ofercie posiada fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm w 4 kolorach - dąb złoty, dąb szary, buk jasny i sosna andersen.
  • W całej kolekcji znajduje się ponad 180 szafek o różnych wymiarach. Bez najmniejszego problemu skompletujesz własny zestaw szafek. Dodatkowo szafki dolne posiadają opcję wyboru nóżek o wysokości 10 lub 15 cm z różnymi zakresami regulacji.
  • Jednym z najbardziej wyróżniających się detali w całej kolekcji są jej czarne uchwyty.
  • Szafki dolne z drzwiczkami otwieranymi na bok wyposażono w zawiasy z cichym domykiem (nie dotyczy szafek narożnych). W szafkach z szufladami do wyboru mamy wersję z hamulcem (symbol DS) o nieco niższej cenie lub wersję z prowadnicami Starmotion SLIM (symbol DSS) o zwiększonej wytrzymałości.
  • Szafki nadstawkowe z kolei otwierają się dzięki podnośnikom z miękkim domykaniem.
  • Termin realizacji wynosi 18-20 dni roboczych.

Wybierz szafki dolne, górne, blaty i akcesoria z kolekcji KamMono F4