Kuchnie realizacje – nasze projekty

Przedstawiamy poniżej kilka ostatnich realizacji naszych kuchni. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i znaleźć swoją kuchnię w zakładce kuchnie realizacje.
Przygotujemy dla Ciebie bezpłatny projekt kuchni. Przejrzyj nasze inspiracje kuchenne oraz katalog kuchni. Na pewno znajdziesz tam swoją wymarzoną kuchnię.

Dodatkowo w zakładce sklep znajdziesz kolekcje w stylu prowansalskim, skandynawskim i nowoczesnym. Z każdej z nich skompletujesz własny zestaw oparty o wybrane przez Ciebie szafki. Jeżeli masz wątpliwości co do ceny to z pomocą przyjdzie Ci nasz system wycen – więcej informacji znajdziesz tutaj. Natomiast kolekcje, które na ten moment nie są dostępne w naszej ofercie znajdziesz w osobnych katalogach.

Aby kupić kolekcję spoza naszego sklepu wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci z zaprojektowaniem kuchni. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce kontakt.

Kuchnia Lora - przejdź do sklepu
Kuchnia KAMMONO F4 biały - przejdź do sklepu
KUCHNIA KAMMONO F4 SZARY - PRZEJDŹ DO SKLEPU
Kuchnia Campari - przejdź do sklepu
Kuchnia Sylwia – Premium pod wymiar
Kuchnia Kamduo XL – Zobacz w katalogu
Kuchnia Kamduo ML – Zobacz w katalogu
Kuchnia Olivia Soft – Zobacz w katalogu
Kuchnia Vella - zobacz w katalogu
KUCHNIA NAVIA - PRZEJDŹ DO KATALOGU

Twoja kuchnia też może znaleźć się w naszych najlepszych realizacjach

W realizacjach kuchennych znajdziesz przede wszystkim nasze najładniejsze projekty. Wielkość zabudowy nie ma tutaj znaczenia – każdy projekt ma w sobie coś niezwykłego i charakterystycznego. Jesteś zadowolony ze swojej kuchni, którą kupiłeś w naszym sklepie? Wystarczy, że wyślesz zdjęcie swojej kuchni w załączniku na nasz adres mailowy (znajdziesz go tutaj) i to wszystko. Nie zwlekaj i pozwól nam pokazać Twoją własną kuchnię w naszej zakładce kuchnie realizacje