Kuchnie realizacje – nasze projekty

Przedstawiamy poniżej kilka ostatnich realizacji naszych kuchni. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i znaleźć swoją kuchnię w zakładce kuchnie realizacje.
Przygotujemy dla Ciebie bezpłatny projekt kuchni. Przejrzyj nasze inspiracje kuchenne oraz katalog kuchni. Na pewno znajdziesz tam swoją wymarzoną kuchnię.

Dodatkowo w zakładce sklep znajdziesz kolekcje w stylu prowansalskim, skandynawskim i nowoczesnym. Z każdej z nich skompletujesz własny zestaw oparty o wybrane przez Ciebie szafki. Jeżeli masz wątpliwości co do ceny to z pomocą przyjdzie Ci nasz system wycen – więcej informacji znajdziesz tutaj. Natomiast kolekcje, które na ten moment nie są dostępne w naszej ofercie znajdziesz w osobnych katalogach.

Aby kupić kolekcję spoza naszego sklepu wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci z zaprojektowaniem kuchni. Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładce kontakt.

Kuchnia Lora - przejdź do sklepu
Kuchnia KAMMONO F4 biały - przejdź do sklepu
KUCHNIA KAMMONO F4 SZARY - PRZEJDŹ DO SKLEPU
Kuchnia Campari - przejdź do sklepu
Kuchnia Sylwia – Premium pod wymiar
Kuchnia Kamduo XL – Zobacz w katalogu
Kuchnia Kamduo ML – Zobacz w katalogu
Kuchnia Olivia Soft – Zobacz w katalogu
Kuchnia Vella - zobacz w katalogu
KUCHNIA NAVIA - PRZEJDŹ DO KATALOGU

Twoja kuchnia też może znaleźć się w naszych najlepszych realizacjach

W realizacjach kuchennych znajdziesz przede wszystkim nasze najładniejsze projekty. Wielkość zabudowy nie ma tutaj znaczenia – każdy projekt ma w sobie coś niezwykłego i charakterystycznego. Jesteś zadowolony ze swojej kuchni, którą kupiłeś w naszym sklepie? Wystarczy, że wyślesz zdjęcie swojej kuchni w załączniku na nasz adres mailowy (znajdziesz go tutaj) i to wszystko. Nie zwlekaj i pozwól nam pokazać Twoją własną kuchnię w naszej zakładce kuchnie realizacje

Meble idealne – harmonia, wygoda i komfort

Kuchnia to jedno z pomieszczeń, w którym przebywamy praktycznie każdego dnia. Jej harmonijny klimat może pozytywnie wpłynąć na samopoczucie oraz nastrój, natomiast jakiekolwiek nieprawidłowości będą prześladować użytkownika przez cały czas. Aranżacja kuchni, która będzie tą wyśnioną, wymarzoną i idealną, bywa żmudna i czasochłonna, jednak zdecydowanie warto. Wiele wyborów należy podjąć jeszcze przed przystąpieniem do czynnego działania. Idealne meble do kuchni to takie, które będą trwałe, solidnie wykonane.