Twoja lista jest pusta. Na stronie każdego produktu możesz dodać produkt do wyceny. Skompletuj własny zestaw w oparciu o szafki z danej kolekcji i dodaj je do wyceny, a my wycenimy je indywidualnie uwzględniając stosowny rabat w zależności od wartości zamówienia.

Powrót do sklepu

Wycena kuchni

Nasza indywidualna wycena bez wątpienia ułatwi Ci skompletowanie własnego zestawu mebli kuchennych. Kierując się krokami podanymi wyżej znacznie przyspieszysz proces kupna kuchni i przy okazji z naszą pomocą upewnisz się, że w złożonej przez Ciebie kuchni niczego nie brakuje. Wysłaną prośbę o wycenę rozpatrzymy jak najszybciej możemy. Po zaakceptowaniu naszej propozycji wyceny będziesz mógł bezpośrednio przejść do swojego koszyka zakupowego ze zaktualizowaną ceną w celu złożenia zamówienia. Dodatkowo w razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Wszystkie informacje znajdziesz w osobnej zakładce kontakt.

Znajdź swój styl

Styl mebli kuchennych musi doskonale współgrać z całym zamysłem aranżacji. Jeżeli podoba się zbyt wiele rodzajów i sposobów wykończeń warto odpowiedzieć sobie także na pytanie, jakie cechy ma posiadać kuchnia – czy powinna być bardziej użyteczna i funkcjonalna, czy jednak oryginalny wygląd ma być jej głównym atutem. Bogactwo stylów w meblach kuchennych jest ogromne. Nie warto ulegać chwilowym trendom. Najważniejsze to znaleźć styl, w którym będzie można czuć się komfortowo przez wiele lat. Zbyt pochopna decyzja może wywoływać negatywne skutki np. doprowadzić do szybkiego remontu, co nie jest ani komfortowe, ani wygodne, ani tanie.