Bezsprzecznie, każda przestrzeń domu lub mieszkania odzwierciedla zarówno pod kątem praktycznym jak i estetycznym różnorodne potrzeby domowników. Przede wszystkim jednak prawdziwe serce domu bije w kuchni. To tutaj przygotowujemy posiłki dające energię oraz radość z jedzenia i tutaj spędzamy czas z najbliższymi.

Meble kuchenne nie są zwykłym dodatkiem mającym zapełnić dane wnętrze. Z pewnością zdajemy sobie sprawę, że wygląd kuchni bezpośrednio odbija się na odbiorze całego naszego mieszkania. Meble nie są więc wybierane tylko pod kątem trwałości, ale przede wszystkim przez pryzmat estetyczny i wizualny całej zabudowy.

Z biegiem czasu wiele osób zauważa, że przestrzeń kuchenna stała się mieszanką różnego stylu. Funkcjonuje, ale nie zawsze napawa nas dumą. Nasza oferta przede wszystkim skierowana jest do każdego kto zechce zmienić ten stan rzeczy. Prezentowane meble kuchenne wciąż aktualizujemy, dlatego próbujemy sprostać rosnącym wymogom naszych Klientów. Z pewnością spełnią one Twoje oczekiwania.

JAKOŚĆ I DOPASOWANIE

Nasz sklep oferuje przede wszystkim szeroki wybór wysokiej jakości mebli kuchennych, które są w stanie idealnie wpasować się w każde wnętrze. Jesteśmy świadomi, że wygląd mieszkania czy domu jest kwestią bardzo indywidualnego podejścia. Każdy z nas ma różne potrzeby, różne postrzeganie estetyki i różne wyznaczniki jakości. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroki wybór różnorodnych mebli dopasowanych do wielkości wnętrza. Z pewnością metraż nie jest dla nas problemem tylko wyzwaniem. Nasz sklep dostarcza nie tylko gotowe produkty dlatego służymy radą przy doborze, proponujemy autorski projekt przestrzeni kuchennej i realizujemy marzenia.

Reasumując z naszą pomocą nie muszą Państwo powielać katalogowych schematów. Z pewnością wspólnie powołamy do życia unikalną wizję łącząc funkcjonalność z pięknem i estetyką.

MEBLE KUCHENNE – CO I JAK?

Jeśli kiedykolwiek planowałeś i wizualizowałeś swoją kuchnię, to wiesz jak ważne są właściwie dobrane meble kuchenne. Z pewnością zastanawiałeś się jaka Twoja wymarzona kuchnia ma być i jakie ma spełniać funkcje. Jakie kolory będą mieć meble kuchenne, wyposażenie AGD i blaty. Z jakiego materiału będą wykonane fronty szafek. Obecnie kuchnia nie jest już jedynie miejscem przygotowywania posiłków. To miejsce spędzania wspólnego czasu, przyjmowania gości, a nawet pracy. Jest po prostu sercem domu. Ponieważ przestrzeń ta jest centralnym miejscem naszych domów niezwykle ważne jest skrupulatne jej zaplanowanie i urządzenie.

TRENDY W MEBLARSTWIE

Obecnie kuchenne meble i trendy wnętrzarskie pozostawiają nam ogromną swobodę w wyborze stylu i charakteru kuchni. Ogromnym powodzeniem cieszą się meble w stylu prowansalskim i skandynawskim, które kreują przytulne i sielskie kuchenne wnętrza. Bardzo popularne są kuchnie nowoczesne i minimalistyczne. Wówczas meble kuchenne są bezuchwytowe lub mają proste uchwyty krawędziowe. Coraz chętniej sięgamy po kuchenne meble w kolorze głębokiego granatu, butelkowej zieleni czy czerni. Elementy drewnopodobne są nieodzownym elementem wystroju niemal każdej kuchni. Wzór drewna pojawia się we wnętrzach w różnej postaci- często są to całe zabudowy mebli kuchennych, a innym razem pojawiają się na blatach albo na podłodze kuchni. Chętnie wybieramy meble kuchenne w połysku, ale te w macie również cieszą się dużą popularnością.

UKŁAD MEBLI W KUCHNI

Planując nową kuchnię lub remontując istniejącą, musimy zastanowić się nad tym, jakie funkcje ma pełnić. Jeśli będzie miała plan otwarty – wówczas meble kuchenne muszą korelować z całą otwartą przestrzenią. Gdy chcemy mieć wyspę lub barek śniadaniowy, to przemyślmy ile osób ma przy nim usiąść i jakie meble mają tworzyć to kuchenne wnętrze. Wybierajmy takie meble kuchenne, które najlepiej dopasują się do naszych oczekiwań i potrzeb.