MEBLE KAM – KUCHNIA SYLWIA 2021

FP-1 Frez

Kuchnia Sylwia FP-1
Kuchnia Sylwia FP-1

FP-2 Frez

Kuchnia Sylwia FP-2
Kuchnia Sylwia FP-2

FP-3 Frez

Kuchnia Sylwia FP-3
Kuchnia Sylwia FP-3

FP-4 Frez

Kuchnia Sylwia FP-4

FP-5 Frez

Kuchnia Sylwia FP-5

FP-6 Frez

Kuchnia Sylwia FP-6
Kuchnia Sylwia FP-6

OR-1 Front gładki

Kuchnia Sylwia OR-1

OU-1 OU-2 Frez

Kuchnia Sylwia OU-1 OU-2

Meble Kam – katalog mebli kuchennych Sylwia

Kolekcja Sylwia jest bardzo uniwersalnym systemem mebli, który w swojej ofercie posiada szeroki wybór rodzajów frontu. Jest to kuchnia premium pod wymiar, przez co mamy bardzo szeroki wachlarz szafek oraz możliwość ich modyfikowania do naszych potrzeb. Wszystkie kuchnie premium z naszej oferty podlegają wyłącznie indywidualnej wycenie. Warto dodać, że kuchnię Sylwia znajdziesz też w naszych realizacjach kuchennych.

Co wyróżnia kolekcję Sylwia?

Rodzaj frontu

W prezentowanej kolekcji znajdziemy fronty w różnych stylach. Każdy rodzaj frontu posiada inną nazwę aby ułatwić Ci wybór tego jednego, konkretnego typu, który chcesz zobaczyć w Twojej kuchni. Dostępne mamy zarówno fronty frezowane, gładkie z uchwytem, jak i fronty z frezowanym uchwytem – OU-1/OU-2 i FP-1. Grubość oraz materiał frontu jest zależny od wybranego koloru.

Użyte materiały i dostępne kolory

Ze względu na szeroki wybór kolorystyk frontów mamy możliwość dopasowania kuchni idealnie do naszego pomieszczenia. Kolory frontów zostały podzielone na kilka grup. Najbardziej popularne są fronty lakierowane, które wykonano w całości z płyty MDF o grubości 19 mm. Nie będziesz mieć żadnego problemu z wyborem koloru ponieważ wszystkie dostępne warianty kolorystyczne odpowiadają wzornikowi kolorów z palety ICA
Dostępne mamy też fronty w dekorach drewnopodobnych (tylko OR-1), które wykonano z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Nie możemy zapomnieć również o kolorach korpusu. Wszystkie korpusy wykonano z płyty laminowanej o grubości 16 mm – dostępne też w dekorach drewnopodobnych. 

Wyposażenie szafek

Jest to kuchnia premium i jak sama nazwa wskazuje wyposażenie szafek stoi na najwyższym poziomie. Aby nadać kuchni uniwersalności producent daje nam wybór rodzaju zawiasów, prowadnic i podnośników spośród kilku dostępnych rodzajów. Większość elementów dostarcza firma Blum. Szafki występują w nieco bardziej atrakcyjnych cenowo wersjach wyposażeniowych oraz tych z najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami.

Podnośniki występują w formie zwykłego, standardowego podnośnika gazowego oraz rozwiązań firmy Blum. Dostępne podnośniki firmy Blum to Aventos HF, HS, HK, HL, HKS oraz HKXS. Występują one przy frontach otwieranych do góry.

Wybrać możemy również prowadnice spośród dwóch dostępnych wersji – Blum Metabox oraz Blum Tandembox Antaro. Prowadnice Metabox to bardziej ekonomiczna opcja z częściowym wysuwem szuflady. Szuflady Tandembox Antaro to wersja, która posiada pełny wysuw, cichy domyk i możliwość zmiany koloru (szary, biały czarny). Dodatkowo szuflady Tandembox Antaro posiadają wersję z otwieraniem poprzez Tip-on.