Katalog KUCHNIE LAYMAN 2021

Kuchnia Campari

Kuchnia Campari
Kuchnia Campari

Kolekcja Lora

Kolekcja Lora
Kolekcja Lora

Kuchnia Mohito

Kuchnia Mohito
Kuchnia Mohito

Kolekcja Vella

Kolekcja Vella
Kolekcja Vella

Kuchnia Blanka

Kolekcja Blanka
Kolekcja Blanka

Kolekcja Cuba Libre

Kolekcja Cuba libre
Kolekcja Cuba libre

Kuchnie Layman – katalog O kuchnia

W katalogu “O kuchnia” znajdziemy kilka różnych kolekcji mebli kuchennych. Dostępne są zarówno meble w stylu nowoczesnym z połyskowymi frontami i ściętymi uchwytami, jak i te zachowane w bardziej klasycznym, prowansalskim stylu z frezowanymi frontami i gustownymi uchwytami.

Dostępne kolekcje

Campari

Kolekcja Campari jest najpopularniejszym systemem mebli z całego katalogu. W ofercie tej kuchni znajdziemy fronty w połysku, macie oraz w kolorach drewnopodobnych. Aby zachować funkcjonalność kuchni w szafkach zastosowano zawiasy z cichym domykiem i prowadnice Starmotion. Kuchnia Campari wyróżnia się przede wszystkim uchwytem. Standardowy poziomy uchwyt zastąpiono charakterystycznym podcięciem w górnej części frontu z aluminiową listwą zabezpieczającą. 

Lora

Jest to kolekcja zachowana w stylu prowansalskim. Frezowane fronty wykonano z wysokiej jakości foliowanej płyty MDF o grubości 16 mm. Ta kolekcja bez wątpienia wpasuje się do klasycznych, prostych wnętrz zachowanych w ciepłych kolorach. Kuchnie prowansalskie świetnie łączą nowoczesne rozwiązania z klasycznym designiem, dlatego będzie ona idealnym wyborem dla osób, które nie chcą podążać za trendem nowoczesnych, połyskowych kuchni.

Mohito

Kuchnia Mohito podobnie jak Lora oraz Campari posiada nowoczesne rozwiązania w postaci prowadnic i zawiasów z systemem cichego domyku. W tej kolekcji znajdziemy gładkie fronty w macie i połysku oraz fronty z frezowaną ramką w kolorach drewnopodobnych. Możemy również wybrać rodzaj uchwytu z 7 dostępnych (str. 19 w katalogu).

Blanka

W kolekcji Blanka znajdziemy bardzo podobne wyposażenie szafek jak w kolekcji Campari, natomiast główną różnicą miedzy nimi jest uchwyt. Podobnie jak Campari kuchnia Blanka posiada aluminiowy uchwyt, z kolei nie jest to ścięcie w górnej części frontu, tylko uchwyt w kształcie litery U. Zarówno w jednej, jak i drugiej kolekcji znajdziemy fronty w wysokim połysku, macie oraz w dekorach drewnopodobnych, które wykonano z płyty laminowanej o grubości 18 mm.

Vella

Meble systemowe Vella to rozwiązanie dla osób szukających minimalizmu. Gładkie fronty w 14 różnych kolorach frontu sprawią, że z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla siebie. Prosty design kuchni Vella stanowi idealną bazę, jeżeli chcemy dobrać dodatki pod wystrój całego wnętrza. Dodatkowo szeroki wybór szafek otwiera nam dużo możliwości podczas tworzenia własnego zestawu.

Cuba Libre

Kolekcja Cuba Libre oferuje nam najbardziej klasyczny rodzaj frontów. Znajdziemy w niej 14 różnych kolorów frontów, które oklejono obrzeżem o grubości 2 mm. Za kuchnią Cuba Libre z pewnością przemawia jej uniwersalność oraz lekkość. Wszystkie informacje na temat grubości frontów i dostępnych kolorów znajdziesz w katalogu na stronie 20-23.