Ozu-60 luna front zmywarki - OZU-60 Luna Front Zmywarki - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

Front Zmywarki OZU-60 wysokość 70,9 cm

OZU-60 to nowoczesny front zmywarki ( panel zewnętrzny) systemu Luna. Front wysokości 70,9 cm wykonany z płyty MDF grubości 1,9 cm. Meble kuchenne Luna to system o wysokiej jakości wykonania, który można rozbudowywać w miarę potrzeb o kolejne elementy tworząc oryginalne wnętrze.

Drzwi wyposażone są w systemy cichego domykania, aby zapewnić wysoką trwałość i maksymalny komfort użytkowania. Korpus i front wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej grubości 1,8 cm, zapewniającej niezawodną eksploatację przez wiele lat. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego zestawu mebli. Wiemy, jak ergonomicznie rozmieścić meble kuchenne, jak dobrać idealną dla Twoich potrzeb kuchnię i z przyjemnością podzielimy się tą wiedzą.

Nowoczesne meble kuchenne Luna wykonano w technologii frontu foliowanego. Solidna płyta meblowa pokrywana jest wysokiej jakości matową folią w kolorze białym. Drzwi wyposażone są w system cichego domykania. Zestaw zawiera wszystkie elementy, których potrzebujesz, by cieszyć się kuchnią: korpusy szafek, półkę, front, komplet śrub, nóżki oraz uchwyt relingowy. Blat grubości 3,8 cm dostępny w oddzielnej aukcji.

Uwaga: szafka nie zawiera cokołu ( jest on dostępny w sklepie o długości 200 cm lub 50,5 cm jako cokół boczny).