Uhow-60/2 luna szafka górna wisząca witryna wysoka - Meble kuchenne - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

SZAFKA WISZĄCA WITRYNA WYSOKA UHOW-60/2 z dwoma drzwiami z systemem cichego domykania 

UHOW-60/2 to nowoczesna szafka górna witryna systemu Luna. Budowa dwudrzwiowa szafki jest charakterystyczna dla mebli kuchennych o szerokości 60 cm. Meble kuchenne Luna to system o wysokiej jakości wykonania w połysku, który można rozbudowywać w miarę potrzeb o kolejne elementy tworząc oryginalne wnętrze.

Drzwi wyposażone są w systemy cichego domykania, aby zapewnić wysoką trwałość i maksymalny komfort użytkowania. Korpus i front wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej grubości 1,8 cm, zapewniającej niezawodną eksploatację przez wiele lat. Front uniwersalny (możliwość montażu za równo z prawej jak i lewej strony) przeszklony - witryna, szyba mleczna. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego zestawu mebli. Wiemy, jak ergonomicznie rozmieścić meble kuchenne, jak dobrać idealną dla Twoich potrzeb kuchnię i z przyjemnością podzielimy się tą wiedzą.

WYMIARY:

  • szerokość: 60cm
  • wysokość: 106,8cm
  • głębokość: 32cm (z frontem)

Nowoczesne meble kuchenne Luna wykonano w technologii frontu foliowanego. Solidna płyta meblowa pokrywana jest wysokiej jakości matową folią w kolorze białym. Front przeszklony - witryna, szyba mleczna. Drzwi wyposażone są w system cichego domykania. Zestaw zawiera wszystkie elementy, których potrzebujesz, by cieszyć się kuchnią: korpus szafki, 2 półki, fronty, komplet śrub, zawieszki oraz uchwyty relingowe.