Szafki Kuchenne Górne Otwarte - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Jest 49 produktów.

Urządzenie ładnej i funkcjonalnej kuchni to przedsięwzięcie trudne nawet dla doświadczonego aranżatora wnętrz. Bogaty asortyment akcesoriów kuchennych i ciągle powiększająca się liczba naczyń muszą się przecież gdzieś pomieścić. W tej sytuacji należy w mądry sposób wykorzystać dostępny metraż. Nie chodzi o to, aby upchnąć gdzieś naczynia lub żywność, ale również o to, aby sposób ich ulokowania był swobodnie dostępny. Do przechowywania produktów codziennego użytku warto więc rozważyć zakup otwartej, górnej szafki kuchennej. Korzystanie z nich podczas codziennego pośpiechu ułatwia, a nawet przyspiesza przygotowywanie posiłków, podczas gdy ich stylowy wygląd nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Aktywne filtry

Praktyczność w eleganckim wykonaniu

Liczba dostępnych w naszym sklepie modeli szafek kuchennych górnych otwartych pozwala nawet najbardziej wymagającym klientom wybrać idealny mebel. Wzory szafek zostały zaprojektowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas dokonywania wyboru warto zastanowić się, co zamierzamy w niej ulokować, a także ile miejsca będzie nam do tego potrzebne. Pośród dostępnych wariantów znajdują się modele posiadające cztery, trzy, dwie lub tylko jedną półkę. W zależności od przeznaczonej na nią powierzchni można wybrać wysoką i dość wąską szafkę lub taką, która jest niska, ale za to bardzo szeroka. W razie zmiany koncepcji możliwa jest zmiana montażu z pionowego na poziomy, bądź też odwrotnie. Nie bez znaczenia jest także głębokość pozwalająca niekiedy na umiejscowienie - przykładowo - dwóch rzędów naczyń. Oprócz klasycznych szafek dostępne są również wiszące szafki otwarte narożnikowe oraz górne, otwarte szafki kuchenne wiszące, jak i te dedykowane do zakończeń systemów meblowych.

Różnorodność wyboru i satysfakcjonująca jakość

Idealne dopasowanie szafki do charakteru kuchni ułatwiają liczne style, w których zostały zaprojektowane nasze meble, między innymi styl prowansalski, skandynawski, klasyczny oraz nowoczesny. W każdej z dostępnych opcji istnieje możliwość dopasowania koloru frontu. Solidne wykonanie z wysokich gatunkowo materiałów zapewnia trwałość użytkowania przez długie lata, jednak zdecydowaliśmy się na objęcie produkt 2-letnim okresem gwarancyjnym, aby nasz klient miał pełną satysfakcję z zakupu. Szafkę zainstalować można samodzielnie.