Szafki Kuchenne Wiszące Witrynowe - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Jest 100 produktów.

Szafki kuchenne to niezwykle ważny element wyposażenia każdego mieszkania. Ich wybór powinien być przemyślany nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale również pod względem funkcjonalności, aby korzystanie z pomieszczenia było wygodne i bezpieczne. Wybrane szafki zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu będą służyć przez lata. Nowoczesne projekty mebli kuchennych doskonale łączą estetykę i funkcjonalność. Dzięki wiszącym, witrynowym szafkom kuchennym wnętrze będzie prezentowało się niezwykle stylowo i oryginalnie. Meble kuchenne z przeszkleniami dodają elegancji z jednoczesnym zachowaniem funkcjonalności. Uzyskany efekt będzie uzależniony od finalnego wyboru dostępnych możliwości. Na uwagę zasługują szafki wiszące pojedyncze, podwójne, otwierane w sposób standardowy, jak i nowoczesne projekty z mechanizmem otwieranym ku górze.

Aktywne filtry

Eleganckie i stylowe - witrynowe górne szafki kuchenne

Witrynowe szafki kuchenne wiszące to element wyposażenia, który stał się bardzo popularny w ostatnich czasach. Trend nie jest nowy, bowiem dawniej kuchenne moduły meblowe również wykorzystywały potencjał szkła. Nowoczesne projekty przykuwają uwagę prostym i efektownym designem, który pozostaje spójny z kuchnią wykończoną stylu klasycznym, a nawet w surowym minimalizmie. Szafki z przeszkleniami doskonale nadają się do przechowywania zastawy stołowej, w szczególności kryształów lub szklanych akcesoriów. Ciekawym sposobem jest wykorzystanie szkła z matowym wykończeniem, który uwidacznia kontury przechowywanych akcesoriów. Witrynowe szafki kuchenne mogą optycznie powiększyć wnętrze, z uwagi na odbijające się od szkła światło.

Dlaczego warto wybrać szafki kuchenne wiszące witrynowe?

Górne szafki witrynowe to bez wątpienia jeden z trendów aranżacyjnych w ostatnich latach. Ich popularność stale rośnie z uwagi na pojemność szafek. Ponadto gwarantują nieco orzeźwienia na tle sztampowych wykończeń kuchennych, które przy mniej oświetlonym wnętrzu mogą nieco przytłaczać. Witrynowe przeszklenia są praktyczne i estetyczne. To doskonała alternatywa dla osób poszukujących stylowych rozwiązań. Podwójne drzwiczki, laminowana płyta na konstrukcji ramowej, aluminiowe uchwyty i możliwość wyboru 24 kolorów wykończenia to tylko niektóre z możliwości gwarantowanych w ramach wyboru wiszących szafek kuchennych.