Szafki Okapowe do Kuchni - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Jest 31 produktów.

Nowocześnie zaprojektowane wnętrze to przede wszystkim funkcjonalność i estetyka na najwyższym poziomie. Innowacyjnych możliwości jest wiele, jednakże w niektórych sytuacjach wystarczy odświeżenie projektu, aby uzyskać nieprzeciętny design. Szafki do kuchni pod okap to wciąż świetna alternatywa dla spopularyzowanych nowoczesnych konstrukcji, które często zajmują sporo miejsca. Nowoczesne okapy bez zabudowy są zazwyczaj na tyle rozbudowane, że prezentują się dobrze tylko na dużych powierzchniach. Przestronna kuchnia wykończona minimalistycznie na czarny połysk doskonale współgra z wyglądem innowacyjnych projektów, ale odbiera wnętrzu przytulnego charakteru. Wersja zabudowana, czyli szafka okapowa, spełnia rolę funkcjonalną i gwarantuje bezpieczeństwo, a jednocześnie dostarcza dodatkowe miejsce do przechowywania. Współgrać będzie z kuchnią urządzoną w stylu klasycznym i projektami inspirowanymi skandynawską prostotą.

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać szafki nadokapowe do kuchni?

Tradycyjne okapy kojarzą się z mnóstwem kurzu i niepotrzebnego marnowania cennej przestrzeni. Szafki kuchenne wiszące nadokapowe z naszej oferty wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Przykuwają uwagę, a jednocześnie zapewniają dużo dodatkowego miejsca w perfekcyjnie zaprojektowanej przestrzeni. W niewielkiej szafce możesz stworzyć schowek na akcesoria kuchenne lub rzadziej używane przybory. Ich atutem jest możliwość wykorzystania w pełni przestrzeni małej kuchni, a inteligentny sposób rozmieszczenia szafek pomoże uniknąć w aranżacji chaosu.

Zobacz ofertę szafek okapowych

Wybierając szafki pod okap można bez problemu dopasować rozwiązanie do zakupionych modułów mebli podstawowych. Do dyspozycji klientów oddajemy stylowe rozwiązania wykonane w sposób solidny i estetyczny. Popularnością cieszą się niewielkie szafki okapowe, jak również kompleksowa zabudowa rur i mechanizmów odpowiedzialnych za wentylację. Zaproponowane mechanizmy bez problemu sprostają wymogom technicznym stawianym okapom podszafkowym. Ponadto zastosowane komponenty gwarantują jakość i trwałość przez lata eksploatacji. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas rozwiązania sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod kątem wykorzystanych mechanizmów, jak i nowoczesnych projektów o niebanalnej stylistyce.