Szafki pod Zlewozmywak Jednokomorowy - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Pokaż filtry

rodzaj szafek rodzaj szafek

Brak produktów dla tego filtra

kolor frontu kolor frontu

Brak produktów dla tego filtra

styl styl

Brak produktów dla tego filtra

szerokość szerokość

Brak produktów dla tego filtra

Jest 63 produktów.

Zlewozmywak to bez wątpienia istotny element wyposażenia każdej kuchni. Nawet u posiadaczy zmywarek automatycznych jest niezbędny w czasie gotowania lub przy standardowym procesie użytkowania pomieszczenia. Wybierając szafkę zlewozmywakową należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, aby była meblem funkcjonalnym, oferującym dużo dodatkowego miejsca, a przy tym była praktycznym i co najważniejsze estetycznym rozwiązaniem kwestii zagospodarowania przestrzeni kuchennej. Nowoczesne projekty doskonale łączą dostępne możliwości gwarantując spójny efekt, dzięki któremu kuchnia stanie się stylowa i elegancka. W naszym sklepie oferujemy szafki kuchenne stojące pod zlewozmywak w różnych wariantach stylistycznych i kolorystycznych. Ponadto skupiamy się na projektach, które są przystosowane do pojedynczych zlewozmywaków, jak i znacznie większych, gdzie konieczny jest montaż szafki zlewozmywakowej o szerokości 60 lub 80 centymetrów. 

Aktywne filtry

Jaką szafkę zlewozmywakową wybrać?

Dostępnych możliwości jest wiele, dlatego decyzja nie należy do najprostszych. Niezależnie od wielkości zlewozmywaka i materiału z jakiego jest wykonany możliwy jest zakup szafki pojedynczej z wygodnymi drzwiczkami, jak i dodatkowym wyposażeniem w postaci szuflady. Im większy zlew tym większa powierzchnia użytkowa do zaaranżowania. Nowoczesne projekty szafek pod zlewozmywak dają priorytet ergonomii i funkcjonalności, dlatego wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby bez problemu zmieścić pod zlewem automatyczny kosz na śmieci, środki czystości, a nawet moduły zapewniające komfortowy sposób segregacji śmieci. To ostatnie jest szczególnie istotne dla mieszkańców osiedli z ograniczoną dostępnością do garażu, komórki czy ogrodu, gdzie zazwyczaj składuje się odpady. Bez względu na wybór stylistyki nasze szafki do kuchni zostały wyposażone w mechanizmy gwarantujące ciche zamykanie, co znacznie poprawia komfort i jakość użytkowania konstrukcji. 

Szafki kuchenne pod zlewozmywak z szufladą 

Szafki pod zlewozmywak z szufladą to chętnie wybierane rozwiązanie, z uwagi na funkcjonalność i wygodę. Zastosowane funkcje hamulca umożliwiają optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Standardowa szafka również jest korzystnym rozwiązaniem, jednakże wymaga większej koordynacji i zajmuje więcej przestrzeni w kuchni. W przypadku szafek wyposażonych w mechanizm charakterystyczny dla szuflady można bez problemu uchylić konstrukcję i przygotowywać obiad warzywny wyrzucając obierki bez schylania się. Zintegrowany system pomoże w zaoszczędzeniu cennego czasu i z pewnością uprzyjemni korzystanie z przestrzeni kuchennej. Dla wymagających jesteśmy w stanie zaproponować doskonałe połączenie standardowej szafki pod zlewozmywak jednokomorowy z dodatkowym modułem szuflady na drobne akcesoria lub środki czystości, które warto zawsze mieć pod ręką.

W naszej ofercie znajdziesz szafki kuchenne pod zlewozmywak dopasowane do Twoich potrzeb. Dbamy o jakość, estetykę i ergonomię. Zamów już dziś!