Top-60 luna szafka dolna stojąca do zabudowy piekarnika - Meble kuchenne - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

SZAFKA STOJĄCA TOP-60 DO ZABUDOWY PIEKARNIKA z drzwiami z systemem cichego domykania 

TOP-60 to nowoczesna szafka dolna do zabudowy piekarnika systemu Luna o niebanalnym wykończeniu frontu naturalnym drewnem dębowym. Budowa szafki jest charakterystyczna dla mebli kuchennych - wysokich słupków do zabudowy piekarnika. Meble kuchenne Luna to system o wysokiej jakości wykonania, który można rozbudowywać w miarę potrzeb o kolejne elementy tworząc oryginalne wnętrze.

Drzwi wyposażone są w systemy cichego domykania, aby zapewnić wysoką trwałość i maksymalny komfort użytkowania. Korpus i front wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej grubości 1,8 cm, zapewniającej niezawodną eksploatację przez wiele lat. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego zestawu mebli. Wiemy, jak ergonomicznie rozmieścić meble kuchenne, jak dobrać idealną dla Twoich potrzeb kuchnię i z przyjemnością podzielimy się tą wiedzą.

Nowoczesne meble kuchenne Luna wykonano w technologii frontu foliowanego. Solidna płyta meblowa pokrywana jest wysokiej jakości matową folią w kolorze białym. Drzwi wyposażone są w system cichego domykania. Zestaw zawiera wszystkie elementy, których potrzebujesz, by cieszyć się kuchnią: korpusy szafek, półkę, front, komplet śrub, nóżki oraz uchwyt relingowy. Blat grubości 3,8 cm dostępny w oddzielnej aukcji.

Uwaga: szafka nie zawiera cokołu ( jest on dostępny w sklepie o długości 200 cm lub 50,5 cm jako cokół boczny).