Kuchnia biała lakierowana połysk vegas oz 60 - Meble kuchenne - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

SZAFKA FRONT POD ZABUDOWĘ ZMYWARKI VEGAS OZ 60

Front zmywarki Vegas z panelem wewnętrznym o szerokości 60 cm. Szafka wykonana z wysokiej jakości materiałów przeznaczona do zabudowy. Front został wykonany z lakierowanej na biały połysk płyty MDF 19 mm. Dzięki specjalnemu żłobieniu na krawędzi frontu, zostaje zachowana prosta, elegancka forma a otwieranie nie sprawia kłopotu.

Nowoczesne meble kuchenne z kolekcji Vegas white wyróżnia frezowany uchwyt, zintegrowany z krawędzią drzwiczek i szuflad. dzięki takiemu rozwiązaniu fronty są gładkie i eleganckie. Białe szafki kuchenne Vegas pasują do wielu stylów i kolorów. Mogą być jasnym akcentem w pomieszczeniu o ciemnym kolorze ścian, uzupełnić naturalne materiały takie jak drewno, cegła czy kamień lub być elementem kuchni urządzonej wyłącznie na biało.Meble kuchenne Vegas wykonane są w technologii lakierowania. fronty kuchenne pokrywane są wysokiej jakości lakierem oraz są wykańczane na wysoki połysk. Dzięki zastosowaniu produkcji seryjnej te luksusowe meble kuchenne są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Wszystkie szafki kuchenne lupus posiadają system cichego domykania drzwi i szuflad, dla maksymalnego komfortu użytkowania i wieloletniej eksploatacji.

Vegas white to gotowe meble kuchenne, wysyłane do klienta w 24 godziny od złożenia zamówienia. Na naszym magazynie posiadamy gotowe do wysyłki paczki, które szybko kompletujemy i wysyłamy. 

W kolekcji białych szafek kuchennych Vegas oferujemy wiele typów szafek: dolne, wiszące, narożne, do zabudowy agd oraz szafy wysokie. Szafki górne dostępne są z frontem pełnym oraz witrynowym. Jeżeli szukasz mebli do zabudowy lodówki, kuchenki czy piekarnika, to świetnie trafiłaś - nasze szafki pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku sprzętów do zabudowy.