Cargo Szafki Kuchenne - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Jest 31 produktów.

Kuchnia to miejsce wyjątkowe. Pomieszczenie, które z jednej strony kojarzy się z obowiązkami i przygotowywaniem posiłków, z drugiej jest przesiąknięte rodzinnym ciepłem i domową atmosferą. Traktowane jest jak serce domu, dlatego aranżując kuchnię warto zadbać o najlepsze rozwiązania i dostęp do funkcjonalnych modułów, aby w jej wnętrzu spędzać było można tylko miłe chwile. Nie ma uniwersalnych rozwiązań w kwestii aranżowania przestrzeni kuchennej. Klucz w organizacji przestrzeni, jak i estetyce, zależy od indywidualnych upodobań. Warto zatem zapoznać się pełnym spektrum rozwiązań aranżacyjnych, aby wybrać z nich elementy wyposażenia, które najlepiej odnajdą się w domowej przestrzeni. Wraz z rozpowszechnieniem minimalistycznych projektów mebli kuchennych coraz popularniejsze stają się szafki cargo, dzięki którym przestrzeń jest spójna, a wszystkie akcesoria znajdują się pod ręką.

Aktywne filtry

Czym charakteryzują się szafki do kuchni cargo?

Szafki kuchenne stojące, oprócz walorów estetycznych, muszą sprostać oczekiwaniom domowników pod względem funkcjonalności przestrzeni. Właściwie dopasowany element wyposażenia z pewnością wpłynie na jakość i sposób korzystania z kuchni. Źle dopasowane szafki prawdopodobnie nie wpłyną na rolę, jaką kuchnia odgrywa w domu, jednak mogą być sporym utrudnieniem. Nowoczesne elementy wykończenia nie tylko są zazwyczaj w atrakcyjnej cenie, ale zorientowane są na optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Moduły szafek cargo zostały zaprojektowane w taki sposób, aby kuchenne zapasy i akcesoria pozostały schowane, jednakże dostępem do nich nie był utrudniony. Z zewnątrz wyglądają one jak zwyczajne szafki i doskonale wtapiają się w pozostałe elementy wyposażenia, natomiast wewnątrz pozbawione są tradycyjnych półek i płyt. Wykorzystanie półek wykonanych ze stalowego kosza pomaga w organizacji drobnych przedmiotów. W wygodnych wąskich szafkach kuchennych cargo można umieścić słoiki, pojemniki z przyprawami lub mnóstwo innych elementów wyposażenia, z których często korzystamy w czasie przygotowywania posiłków.

Zalety szafek kuchennych cargo

Szafki kuchenne Cargo zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były funkcjonalne i wygodne. W tradycyjnych meblach poszukiwanie jednego składnika wymagało zazwyczaj wyjmowania pozostałych elementów lub układania pojemników według ścisłej klasyfikacji, od najczęściej używanych po rzadkie okazy. Szafki cargo stanowią alternatywę - w nich wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy pociągnąć za uchwyt, a szafka rozsuwa się i uwidacznia całą zawartość bez szperania i zastanawiania się, w którym miejscu znajduje się rzadko używana przyprawa. Sprawdzą się w każdej przestrzeni kuchennej. Wbrew powszechnym opiniom, nie są one wyłącznie wykonywane w minimalistycznej estetyce o wysokim połysku. Również zwolennicy klasycznych rozwiązań znajdą w naszej ofercie interesujące propozycje.