P-15 luna szafka dolna stojąca - Meble kuchenne - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

SZAFKA STOJĄCA P-15 z 3 półkami

P-15 to nowoczesna szafka dolna systemu Luna. Charakterystyczną cechą szafki jest otwarta budowa trzy-półkowa oraz głębokość 30 cm. Meble kuchenne Luna to system o wysokiej jakości wykonania, który można rozbudowywać w miarę potrzeb o kolejne elementy tworząc oryginalne wnętrze.

Drzwi systemu Luna wyposażone są w systemy cichego domykania, aby zapewnić wysoką trwałość i maksymalny komfort użytkowania. Korpus i front wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej grubości 1,8 cm, zapewniającej niezawodną eksploatację przez wiele lat. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego zestawu mebli. Wiemy, jak ergonomicznie rozmieścić meble kuchenne, jak dobrać idealną dla Twoich potrzeb kuchnię i z przyjemnością podzielimy się tą wiedzą.

WYMIARY:

  • szerokość: 15cm
  • wysokość całkowita szafek dolnych: 82 cm ( wysokość szafki 71,2 cm + cokół 10,8 cm), w komplecie z szafką nóżki 10 cm z możliwością regulacji w zakresie od 8,5 do 12,5 cm)
  • głębokość: 30cm

Uwaga: szafka nie zawiera cokołu ( jest on dostępny na pozostałych naszych aukcjach o długości 200 cm oraz boczny 50,5 cm).