Zlewozmywaki do Kuchni - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Pokaż filtry

rodzaj szafek rodzaj szafek

Brak produktów dla tego filtra

kolor frontu kolor frontu

Brak produktów dla tego filtra

styl styl

Brak produktów dla tego filtra

szerokość szerokość

Brak produktów dla tego filtra

Jest 8 produktów.

Kuchnia jest pomieszczeniem gromadzącym całą rodzinę przy wspólnym przygotowywaniu posiłku. Jej wygląd może przyciągać do siebie domowników i pomagać tworzyć przyjemną atmosferę. Dlatego przy projektowaniu wystroju wnętrza tak ważna jest jej stylistyka. Nieodłącznym elementem, który musi znaleźć się w każdej kuchni jest zlewozmywak. Jest on potrzebny nie tylko do zmywania naczyń, ponieważ tę funkcję coraz częściej przejmują zmywarki, ale także do mycia owoców, warzyw i innych produktów. Powinien być więc funkcjonalny, trwały, a do tego ładny.

Aktywne filtry

Przemyślany wybór

Z racji tego, że zlewozmywak jest niezbędnym elementem każdej kuchni, z kolei każda kuchnia posiada inny wystrój, przedstawiamy wiele modeli i rodzajów zlewozmywaków. Jedną z podstawowych różnic między nimi jest ilość i wielkość komór. Klasyczne modele wyposażone są w dwie jednakowych rozmiarów komory. Nieco nowocześniejsze wersje posiadają również podwójną ilość zagłębień, ale znacząco różnią się rozmiarem. Obok standardowej, dużej komory, posiadają także mniejszą, mogącą służyć do segregowania sztućców lub mycia warzyw i owoców. Do niewielkich metrażowo pomieszczeń często wybiera się zlewozmywaki jednokomorowe. Osobom posiadającym szafkę kuchenną z ociekarką polecane są zlewozmywaki z niewielką przestrzenią na suszarkę do naczyń. Tym, którzy wolą stojącą suszarkę proponujemy zlewozmywaki do kuchni z dodatkową przestrzenią.

Wysokogatunkowa klasyka lub nowoczesność

Wygląd zlewozmywaka jest cechą, na którą zwracamy uwagę w drugiej kolejności. Stanowić on będzie wyróżniający się element kuchni, który swoją formą potrafi dopełnić charakter i styl pomieszczenia. Dla osób ceniących klasyczną formę oferujemy standardowe i ponadczasowe zlewozmywaki wykonane ze stali szlachetnej. Nowoczesnemu wystrojowi nada zaś blasku zlewozmywak imitujący szlachetny granit, wykonany z wysokiej jakości tworzywa syntetycznego. W tej opcji istnieje również możliwy jest także wybór koloru. W ofercie dostępny jest w odcieniach jasnym, szarym lub ciemnym. Przemyślane projekty zlewozmywaków ułatwiają utrzymywanie ich w czystości i w dobrym stanie. Każdy z naszych zlewozmywaków do kuchni odporny jest na zarysowania, uderzenia i na wysoką temperaturę. Dzięki produkcji akcesoriów kuchennych z najlepszych materiałów nie tracą one koloru, więc będzie można cieszyć się ich niezmiennym wyglądem przez wiele lat.