Zup31,5/71,2 luna panel boczny szafki górnej - Akcesoria kuchenne - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

PANEL BOCZNY SZAFKI GÓRNEJ ZU31,5/71,2 wysokość 71,2 cm

ZU31,5/71,2 to nowoczesny panel boczny systemu Luna. Panel pasuje do szafek górnych UO i UOW. Meble kuchenne Luna to system o wysokiej jakości wykonania, który można rozbudowywać w miarę potrzeb o kolejne elementy tworząc oryginalne wnętrze.

Drzwi systemu Luna wyposażone są w systemy cichego domykania, aby zapewnić wysoką trwałość i maksymalny komfort użytkowania. Korpus i front wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej grubości 1,8 cm, zapewniającej niezawodną eksploatację przez wiele lat. Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniego zestawu mebli. Wiemy, jak ergonomicznie rozmieścić meble kuchenne, jak dobrać idealną dla Twoich potrzeb kuchnię i z przyjemnością podzielimy się tą wiedzą.

WYMIARY:

  • szerokość: 31,5cm
  • wysokość: 71,2cm 
  • głębokość: 1,9cm

Nowoczesne meble kuchenne Luna wykonano w technologii frontu laminowanego. Solidna płyta meblowa pokrywana jest wysokiej jakości laminatem imitującym naturalny rysunek drewna. Drzwi wyposażone są w system cichego domykania. Zestaw zawiera wszystkie elementy, których potrzebujesz, by cieszyć się kuchnią: panel boczny, komplet śrub.