Wyposażenie Kuchni - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Pokaż filtry

rodzaj szafek rodzaj szafek

Brak produktów dla tego filtra

kolor frontu kolor frontu

Brak produktów dla tego filtra

styl styl

Brak produktów dla tego filtra

szerokość szerokość

Brak produktów dla tego filtra

Jest 98 produktów.

W celu urządzenia oryginalnej, funkcjonalnej kuchni, w której z przyjemnością i w rodzinnej atmosferze czas będzie spędzał każdy z domowników, należy zadbać o najmniejszy detal. Pełny efekt końcowy osiągnąć można jedynie wtedy, gdy z ze starannością zadbamy o szczegóły, bo to one nadają pomieszczeniu charakteru i stylu. Przemyślane i innowacyjne dodatki pozwolą również znacznie ułatwić codzienne przygotowywanie posiłków a także usprawnią czynności porządkowe. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wyposażenia kuchni oraz akcesoriów kuchennych i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Aktywne filtry

Obowiązkowe dopełnienie wystroju

Istnieje wiele dodatków, których nie uwzględnia się w początkowej fazie planowania wystroju kuchni, a które są niezwykle istotne podczas jej wykańczania. Na przykład brak cokołu przy dolnych szafkach lub listwy przyblatowej jest elementem znacznie wpływającym na ogólny, niekorzystny wygląd - bez tego typu szczegółów pomieszczenie sprawia wrażenie surowego i niedokończonego. Oprócz tego w ofercie posiadamy wiele innych, niezbędnych dodatków, między innymi: łączniki do listew przyblatowych, zaślepki konfirmatów, listwy montażowe do szafek wiszących, uszczelki do płyty laminowanej i hamulce do szuflad.

Kuchenny niezbędnik

Codzienne funkcjonowanie w kuchni ułatwiają specjalnie zaprojektowane gadżety wyposażenia kuchni, które sprawiają, że przygotowywanie posiłków staje się proste, szybkie i przede wszystkim przyjemne. Praktyczne i wygodne w użyciu są różne modele koszyków zamontowanych na specjalnych relingach. Mogą służyć do przechowywania przypraw, naczyń lub zawieszenia ręcznika. Do suszenia naczyń można wykorzystać poręczną stojącą ociekarkę. Utrzymanie ładu i porządku w szufladach będzie łatwiejsze dzięki profesjonalnym podziałkom do szuflad i wkładom na sztućce. O niezbędne zachowanie czystości i pielęgnację możesz zadbać dzięki specjalnym preparatom do stali szlachetnej.