Blaty do Kuchni - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Pokaż filtry

rodzaj szafek rodzaj szafek

Brak produktów dla tego filtra

kolor frontu kolor frontu

Brak produktów dla tego filtra

styl styl

Brak produktów dla tego filtra

szerokość szerokość

Brak produktów dla tego filtra

Jest 5 produktów.

Nic tak nie poprawia wyglądu kuchni jak doskonale dopasowane i eleganckie blaty. Ich gładka, lśniąca powierzchnia potrafi całkowicie odmienić całe pomieszczenie. Zajmują znaczną część kuchni, a do tego są przestrzenią użytkową, na którą często spogląda się nie tylko podczas przygotowywania posiłków. Warto więc zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie blatów. Blaty powinny harmonijnie współgrać z całym pomieszczeniem, stanowić jego dopełnienie, jak również element kończący oprawę całości.

Aktywne filtry

Funkcjonalność

Kuchnia jest miejscem, w którym zazwyczaj spędzamy znaczną część dnia. To serce domu, gromadzące całą rodzinę podczas przygotowywania i spożywania wspólnego posiłku. Wystrój i stylistyka tego pomieszczenia powinny zachęcać każdego domownika do przebywania w nim, ale nie można również zapominać, że jest to przestrzeń użytkowa. Kuchnia jest miejscem tętniącym życiem. Szczególnie często wykorzystywane są blaty kuchenne, na których przygotowuje się posiłki. Systematycznie muszą wytrzymywać między innymi uderzenia tłuczkiem podczas rozbijania kotletów, cięcia nożem przy krojeniu i uderzenia ostrzem przy szatkowaniu twardych warzyw i owoców. Do tego dochodzi wysoka temperatura, kiedy nieumyślnie - ale jakże często - zalejemy go wrzątkiem kawy czy herbaty. Z tej właśnie przyczyny szybciej się one zużywają niż inne meble i elementy wykończenia kuchni. Aby temu zapobiec dobrze jest podczas dokonywania zakupu wybierać blaty odporne na działanie różnych czynników. Takie właśnie akcesoria kuchenne znajdziesz w naszym sklepie.

Jakość i dopasowanie

W sprzedaży posiadamy jedynie blaty wykonane z wysokogatunkowych produktów, ponieważ to jakość materiałów ma decydujący wpływ na ich odporność i niezmienny wygląd pomimo upływu lat. Solidna grubość - 38 milimetrów - daje trwałą i mocną podporę. Szeroki wybór dostępnych kolorów stwarza możliwość idealnego dopasowania blatu do stylistyki i kolorystyki pomieszczenia. Dostępne są blaty do kuchni imitujące piękne, klasyczne drewno, szlachetny kamień, lub też nowoczesne, we wzory geometryczne. Jednym z najważniejszych zadań jest dopasowanie rozmiaru blatu do znajdujących się w kuchni szafek. Z tego powodu oferujemy w naszym sklepie możliwość zakupu blatu w wybranej długości - od 50 do 240 centymetrów. Ponadto proponujemy dodatkową usługę frezowania blatu pod zlew.