Baterie do Kuchni - sklep internetowy MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
Pokaż filtry

rodzaj szafek rodzaj szafek

Brak produktów dla tego filtra

kolor frontu kolor frontu

Brak produktów dla tego filtra

styl styl

Brak produktów dla tego filtra

szerokość szerokość

Brak produktów dla tego filtra

Jest 6 produktów.

Aranżacja pomieszczenia kuchennego w sposób gustowny i praktyczny stanowi nie lada wyzwanie. Estetyką powinno wręcz zachęcać do wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym a także być wysoce użyteczne. Funkcjonalny charakter tego pomieszczenia zobowiązuje do przemyślanego ustawienia wszystkich mebli i urządzeń, aby na co dzień były nie utrudniały pracy, a wręcz ją usprawniały. Szczególnie istotnym elementem kuchni jest zlewozmywak wraz z znajdującymi się przy nim bateriami. Nie ma nic gorszego niż niedopasowany, zarówno wyglądem jak i użytecznością, kran. Potrafi zniechęcić do prac kuchennych największych miłośników gotowania.

Aktywne filtry

Prostota i funkcjonalność

Łatwość obsługi i wygoda użytkowania to podstawowe kryteria, które powinniśmy brać pod uwagę podczas zakupu baterii do kuchni. Z racji tego, że będzie ona wykorzystywana wielokrotnie w ciągu dnia, warto zaopatrzyć się w prosty model bez zbędnych dodatków i przede wszystkim niezwykle trwały. Taki wybór ma również dodatkową zaletę - łatwość utrzymywania w czystości. Ze względu na częste używanie w czasie wykonywania różnych czynności, baterie kuchenne mają tendencje do gromadzenia się na nich brudu. Prosty model zapewnia łatwość w czyszczeniu i utrzymaniu w higienie. Biorąc pod uwagę fakt dużej eksploatacji urządzenia, należy postawić na wysoką jakość materiału i solidność wykonania.

Niezawodna jakość

W naszym sklepie wybierać można spośród wielu modeli baterii. Dostępne są klasyczne modele wykonane ze stali chromowanej oraz pojawiające się w ostatnim czasie na rynku, nowoczesne baterie imitujące wyglądem granit wytworzone z wysokiej klasy tworzywa syntetycznego. Ze względu na kształt wylewki wybierać można wzory z ponadczasową prostą formą lub rustykalnie zaokrąglone. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu model z wyciąganą wylewką. Niezależnie od dokonanego wyboru, każdy z nich doskonale sprawdzi się w kuchni, ponieważ wszystkie, dzięki posiadanej gładkiej powierzchni, są odporne na powstawanie plam, gromadzenie się kamienia czy ewentualne rysy przy ścieraniu. Wysokogatunkowa jakość wykorzystanych tworzyw i perfekcja w wykonaniu pozwalają cieszyć się baterią kuchenną przez wiele lat w stałej i niezmienionej formie. W celu ułatwienia montażu oferujemy Państwu dodatkowo usługę wykonania w zlewozmywaku otworu pod baterię. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty akcesoriów kuchennych, wszystkie produkty posiadamy w atrakcyjnych cenach.