Katalog KUCHNIE DESIGN 2021

Lamja

Kuchnia Lamja
Kuchnia Lamja

Italia

Kuchnia Italia
Kuchnia Italia

Navia Tafla

Kuchnia Navia
Kuchnia Navia

Navia Ramka

Kuchnia Navia
Kuchnia Navia

Jessica

Kuchnia Jessica
Kuchnia Jessica

Martyna

Kuchnia Martyna
Kuchnia Martyna

Kuchnie Layman – katalog Kuchnie Design

W prezentowanym katalogu znajdziemy kolekcje z szerokim wyborem wyborem szafek oraz kolorów frontów. Wyposażenie szafek stoi na najwyższym poziomie i dodatkowo wybrać możemy prowadnice i zawiasy w różnych przedziałach cenowych. W tym katalogu znajdziemy kuchnie nowoczesne, bezuchwytowe oraz te bardziej klasyczne z frezowanym frontem. Wszystkie kuchnie podlegają wyłącznie indywidualnej wycenie.

Dostępne kolekcje

Lamja

Kuchnia Lamja to bez wątpienia jedna z najciekawszych opcji. W ofercie tej kolekcji znajdziemy lakierowane fronty, które wyposażono w frezowany uchwyt w kształcie litery U. Wybrać możemy zarówno fronty w wykończeniu matowym, wysokim połysku, jak i te w dekorach drewnopodobnych. Lamja oferuje nam również możliwość zastosowania wyposażenia firmy Blum (zawiasy, podnośniki, prowadnice).

Navia

Meble kuchenne Navia to najbardziej uniwersalny wybór spośród wszystkich kolekcji z prezentowanego katalogu. Navia sprawdzi się nie tylko w minimalistycznych wnętrzach ale też bez problemu dopasujemy ją do bardziej wyszukanych, nietypowych pomieszczeń. Dostępne są fronty gładkie oraz z frezowaną ramką, która jest charakterystyczna dla mebli w stylu skandynawskim. Fronty wykonano w całości z płyty foliowanej MDF o grubości 16 mm. Wybrać możemy również wyposażenie firmy Blum tak jak w kuchni Lamja. Tutaj znajdziesz realizacje naszych kuchni – w tym kolekcji Navia.

Italia

Kolekcja Italia jest nowością w katalogu kuchnie design. Elementem wyróżniającym tę kolekcją od całej reszty jest z pewnością uchwyt. Czarny, matowy, aluminiowy uchwyt w połączeniu z ciemniejszymi frontami akrylowymi sprawia wrażenie kuchni bezuchwytowej. Warto również zwrócić uwagę na szafki witrynowe. Szafki ze szklanym frontem posiadają czarną, aluminiową ramkę ze szkłem antracytowym.

Martyna

Kuchnia Martyna to kolekcja zachowana w minimalistycznym, lekkim stylu. Fronty zostały wykonane w całości z płyty foliowanej MDF o grubości 19 mm oraz są pokryte lakierem. Wyposażenie szafek jest dokładnie takie samo jak w przypadku kolekcji Lamja, natomiast różnią się one uchwytem. Martyna w przeciwieństwie do kuchni Lamja nie posiada frezowanych uchwytów, tylko te bardziej klasyczne – poziome. Do wyboru mamy 11 różnych uchwytów w kilku kolorach.

Jessica

Podobnie jak Martyna kuchnia Jessica jest bardzo minimalistycznym systemem mebli, natomiast posiada ona kilka różnic. Przede wszystkim kolory frontów – w kuchni Jessica dostępne mamy kolory, których nie znajdziemy w innych kolekcjach. W większości są one bardzo stonowane i uniwersalne, dzięki czemu łatwo dopasujemy kuchnie do wnętrza naszego mieszkania. Znaczącą różnicą jest również to, że kolekcja Jessica posiada fronty akrylowe co wpływa nieco na cenę szafek. Więcej informacji znajdziesz na stronie 28-34 w katalogu powyżej.