Kuchnia Lamja

Wyświetlanie 1–12 z 155 wyników

kuchnia Lamja

szczegóły kolekcji Lamja

Dostępne Fronty Połyskowe

Biały
połysk

Jasny szary połysk

Ciemny szary połysk

Grafit
połysk

Czarny połysk

Zielony połysk

Granat połysk

Czerwony połysk

Burgund połysk

Dostępne Fronty matowe

Biały
mat

Jasny szary mat

Ciemny szary mat

Grafit
mat

Czarny
mat

Zielony
mat

Granat
mat

Czerwony mat

Burgund
mat

Kuchnia Lamja – wszystko co musisz wiedzieć

Fabryka mebli Layman jest jednym z wiodących polskich producentów mebli kuchennych. Ten producent od blisko 30 lat kreuje trendy na rynku meblarskim. Jest oczywiście liderem jeśli chodzi o jakość mebli, nowe trendy i rozwiązania. Layman w mistrzowski sposób łączy najmodniejsze kolory i struktury z wysokiej jakości materiałami. Nie dziwi zatem fakt, że meble tego producenta cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Działalność Fabryki Mebli Layman doceniają również eksperci rynku meblarskiego i od lat nagradzają fabrykę licznymi nagrodami. Najlepszym przykładem jest Diament Meblarstwa, który otrzymano w 2021r. Layman tworzy kolekcje mebli dopracowanych i przemyślanych pod każdym względem. Szeroka gama modeli szafek oraz możliwość ich modyfikacji, pozwala na zabudowanie nawet najbardziej wymagającej przestrzeni.

Lamja, czyli design przez wielkie D!

Doskonałym przykładem nowoczesnego designu, uniwersalności i elegancji są meble Lamja. Lamja to kolekcja mebli kuchennych utrzymana w nurcie nowoczesnej klasyki. Tym, co je wyróżnia jest brak wystających uchwytów, a fronty szafek czy szuflad otwierane są za pomocą frezowanego podchwytu. Z całą pewnością zasada im mniej, tym lepiej odnosi się do tej linii mebli. Meble z frezowanymi uchwytami od lat niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć zabudowę kuchenną elegancką, minimalistyczną, pozbawioną uchwytów i innych wystających elementów. Takie rozwiązanie nie zaburza ładu panującego we wnętrzu. Doskonale sprawdza się szczególnie w kuchniach otwartych, połączonych z jadalnią i salonem. Prosta forma takich frontów podkreśla nowoczesny charakter wnętrza i wrażenie panującego w nim ładu. Takie meble są niezwykle funkcjonalne, gdyż ich czyszczenie jest proste i szybkie, ponieważ gładkie tafle frontów niebywale to ułatwiają.

Prezentując kolekcję mebli kuchennych Lamja, trzeba rozpocząć od omówienia materiału, z jakiego zostały wykonane. Kolekcja Lamja to meble o frontach pokrytych lakierem wykonanych z płyty MDF o grubości 19 mm. Naniesiony w procesie produkcji lakier pokrywa nie tylko przód elementu, ale również boki zabezpieczając front przecz czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami. Wszystkie krawędzie fronty są starannie wykończone. Fronty lakierowane są idealnie gładkie i zawsze prezentują się znakomicie. Bezsprzecznie wyróżnia je również trwałość i solidność. Lamja to kolekcja mebli kuchennych, której fronty wykończono w macie lub na wysoki połysku. Do dyspozycji mamy 20 kombinacji kolorystycznych w obrębie tej kolekcji. Komponując zabudowę kuchenną, możemy ją urządzić w kolorze klasycznej bieli, czerni lub szarości, a także w modnym granacie, zieleni czy czerwieni.

Wszystko co potrzebne masz pod ręką

W tym miejscu trzeba oczywiście wspomnieć o elementach uzupełniających kolekcję Lamja. Możemy dobrać szafki, blaty czy cokoły w szerokiej gamie kolorów „Bliżej natury”. Elementy drewnopodobne wykonano z płyty laminowanej o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna, a także idealnie oddającej  teksturę betonu, tynku, metalu i marmuru. Ta pieczołowicie dobrana i przemyślana gama kolorów, wzorów i struktur daje nam niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jednobarwne meble bezuchwytowe z kolekcji Lamja doskonale prezentują się w towarzystwie naturalnych deseni. Łączenie kolorów natury z prostymi meblami to trend, który jest szalenie popularny. Tak skomponowane wnętrza bez wątpienia wprowadzają poczucie harmonii, spokoju i komfortu. Korpusy mebli w kolekcji Lamja wykonano z płyty o grubości 16 mm w czterech kolorach. Dlatego możemy skomponować wnętrze, które sprosta naszym wyobrażeniom o kuchni idealnej.

Przejdźmy do szczegółów!

Bez wątpienia trzeba podkreślić zalety konstrukcyjne systemu mebli Lamja. To nowoczesne meble modułowe, których ogromną zaletą jest przemyślana konstrukcja poszczególnych modułów-szafek kolekcji. Spod ręki projektantów Fabryki Mebli Layman wyszła linia, która pozwala zabudować każdą- nawet bardzo wymagającą przestrzeń. Szafki wiszące mają głębokość 32 cm i dostępne są w 4 wysokościach, a w standardzie posiadają zawiasy z cichym domykaniem. Szafki nadstawkowe mają wysokość 36 cm i głębokość 32 cm i 58 cm, a wyposażono je w podnośniki pneumatyczne. Standardowa wysokość szafek dolnych to 82cm (przy nóżkach o wysokości 10 cm) lub  87 cm (przy nóżkach 15 cm), a ich głębokość to 54 cm. Oczywiście zawiasy frontów szafek wiszących posiadają cichy domyk i samodomykające szuflady Starmotion.

Kolekcja oferuje również atrakcyjne szafki otwarte i witryny pozwalające na wyeksponowanie rodzinnych skarbów i kuchennych bibelotów. Dużym atutem Lamji są szafki witrynowe wyspowe, które przy zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia niebywale podniosą atrakcyjność zabudowy. Prawie wszystkie szafki z kolekcji Lamja można modyfikować w zależności od wymagań zabudowy. Godne uwagi jest, że producent oferuje również możliwość dobrania innych okuć meblowych niż w standardzie.

Kuchnia Lamja – podsumowanie

Kolekcja mebli kuchennych Lamja to niewątpliwie przemyślana i kompletna propozycja. Począwszy od szerokiej gamy modułów oraz możliwości ich modyfikowania, poprzez niebywale atrakcyjny dobór kolorów i deseni, aż do bezuchwytowego systemu otwierania szafek. Te cechy tworzą z kuchni Lamja pewniaka – doskonały wybór, który przed długie lata będzie cieszył wyglądem, ergonomią i łatwością eksploatacji. Reasumując: Lamja to kolekcja, która doskonale wpasuje się w nasze potrzeby i oczekiwania i wywiąże się z nich z nawiązką.