Kammono ww50.1/61 szafka górna biały połysk - KamMono WW50.1/61 szafka górna biały połysk - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

KamMono WW50.1/61 szafka górna biały połysk

Szafka kuchenna o szerokości 50 cm (prawa lub lewa). Szafka posiada jedną półkę zabezpieczoną przed wysunięciem się oraz witrynę poprzedzona szybą w kolorze mlecznym. Front oferowany w naszej szafce jest biały połyskowy gr. 18 mm, wykonany z laminowanej płyty MDF. Dodatkowym atutem są zawiasy z cichym domykiem regulowane w trzech płaszczyznach. Zaletą są uchwyty malowane proszko, które odznaczają się wysoką trwałością.

Nowoczesna, a zarazem niepowtarzalna kuchnia KamMono.

KamMono jest kwintesencją prostoty i elegancji.Idealne meble dla osób ceniących sobie prostotę, harmonię i świeżość. Jasna kolorystyka to świetny wybór kiedy chcemy stworzyć przytulną aranżację. Podwyższona odporność na zarysowania pozwoli przez długie lata cieszyć się pięknym połyskiem blatu. Metalowe uchwyty malowane proszkowo, (dostępne w macie lub połysku) wyróżniają się wysoką trwałością. Blat gr. 38 mm w drewnianym dekorze (Dąb Arlington) nadaje kuchni ciepłego koloru. Szafki systemu wyposażone są w zawiasy z cichym domykiem regulowane w trzech płaszczyznach. Półki posiadają zabezpieczenia przed wysunięciem. Wyjątkowe cienkie boki szuflad o zwiększonej pojemności i wytrzymałości z prowadnicami zostały wyposażone w system cichego domykania.

Ciesz się wysokim nasyceniem bieli połączonej z blatem w kolorze ciepłego drewna. KamMono to przemyślany i nie drogi wybór,który doda kuchni oryginalności.