Kammono ww45.1/61 szafka górna biały połysk - KamMono WW45.1/61 szafka górna biały połysk - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

KamMono WW45.1/61 szafka górna biały połysk

Szafka kuchenna o szerokości 45 cm (prawa lub lewa). Front oferowany w naszej szafce jest biały połyskowy gr. 18 mm, wykonany z laminowanej płyty MDF. W standardzie jedna pojemna półka zabezpieczone przed wysunięciem się oraz witryna poprzedzona szybą w kolorze mlecznym. Dodatkowym atutem są zawiasy z cichym domykiem regulowane w trzech płaszczyznach. Uchwyt malowany proszkowo charakteryzuje się wysoką trwałością. 

Nowoczesna, a zarazem niepowtarzalna kuchnia KamMono.

KamMono jest kwintesencją prostoty i elegancji. System jest stworzony dla osób ceniących sobie niepowtarzalny design, lekkość i naturalizm. Podwyższona odporność na zarysowania pozwoli przez długie lata cieszyć się pięknym połyskiem blatu. Metalowe uchwyty malowane proszkowo, (dostępne w macie lub połysku) wyróżniają się wysoką trwałością. Blat gr. 38 mm w drewnianym dekorze (Dąb Arlington) nadaje kuchni ciepłego koloru. Szafki systemu wyposażone są w zawiasy z cichym domykiem regulowane w trzech płaszczyznach. Półki posiadają zabezpieczenia przed wysunięciem. Wyjątkowe cienkie boki szuflad o zwiększonej pojemności i wytrzymałości z prowadnicami zostały wyposażone w system cichego domykania.

Zastosuj prostotę i funkcjonalność systemu KamMono. Zatrać swój wzrok w wysokim nasyceniem bieli. Połączenie jasnych frontów z blatem w kolorze ciepłego drewna sprawi, że Twoja kuchnia będzie ciepła i przytulna.