Kammono w60.1/42p1c/p1b szafka górna biały połysk - KamMono W60.1/42P1C/P1B szafka górna biały połysk - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

KamMono W60.1/42P1C/P1B szafka górna biały połysk

Szafka okapowa o szerokości 60 cm. Front szafki biały połyskowy gr. 18 mm wykonany z płyty MDF odpornej na zarysowania. W standardzie zawiasy z cichym domykiem regulowane w trzech płaszczyznach. Szafka zawiera regulowane zawieszki. Całą stylizację dopełnia metalowy uchwyt malowany proszkowo, dostępne w kolorze białym lub czarnym. Cena zawiera okap Franke P1B lub P1C.

Okap Franke P1B:

-kolor: biały lub czarny

-wydajność: 330 m3/h

-prędkość: 3

-oświetlenie: 2x28 W

-filtry alu: 2

-Filtr węglowy: w opcji recyrkulacji powietrza 

Nowoczesna, a zarazem niepowtarzalna kuchnia KamMono.

System KamMono to klasyczne i ergonomiczne meble kuchenne. Połyskowe białe fronty w połączeniu z blatem w kolorze ciepłego drewna sprawią, że twoja kuchnia będzie mieć ciepły i przytulny charakter. Styl, elegancja i funkcjonalność. Połączenie tych trzech wartości gwarantuje nam kuchnie marzeń. KamMono to nowoczesny system mebli wyposażony w zawiasy z cichym domykiem oraz półki w szafkach wiszących zabezpieczone przed wysunięciem. Blat roboczy o małym promieniu zaoblenia R=3 mm. Dodatkowym plusem są szuflady o zwiększonej pojemności i wytrzymałości na duże obciążenia. Wyjątkowe cienkie boki szuflad z prowadnicami wyposażonymi w system cichego domykania sprawią, że twoja kuchnia będzie funkcjonalna i praktyczna.

Przemyślane rozwiązania nie muszą być drogie, przekonaj się i zastosuj w swojej kuchni system KamMono.