Kammono w30.1/61 szafka górna wysoki połysk - KamMono W30.1/61 szafka górna wysoki połysk - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

KamMono W30.1/60 szafka górna biały połysk

Szafka kuchenna wisząca o szerokości 30 cm. Szafka posiada jedną pojemne półkę. Front w kolorze białym połyskowym gr. 18 mm wykonany z płyty laminowanej MDF odpornej na zarysowania. Dodatkowym atutem są zawiasy z cichym domykiem, regulowane w trzech płaszczyznach. Półka w szafce posiada zabezpieczenie przed wysunięciem. Metalowy uchwyt malowany proszkowo (dostępny w kolorze białym lub czarnym) idealnie dopełnia stylizacje szafki. 

Nowoczesna, a zarazem niepowtarzalna kuchnia KamMono.

Elegancja, lekkość a do tego funkcjonalność. Kuchnia KamMono to połączenie tych trzech cech, które sprawią, że twoje pomieszczenie nabierze uroku i stylu. Nowoczesny system KamMono to nie tylko piękny klasyczny wygląd ale bardzo wysoka jakość materiałów. Największe wrażenie robią białe połyskowe fronty, które są odporne na zarysowania. Dopełnieniem szyku jest blat gr.38 mm o małym promieniu zaoblenia R= 3 mm, w kolorze ciepłego drewna (Dąb Arlington). Ozdobną wstawką do całej stylizacji są metalowe uchwyty malowane proszkowo (białe, czarne) dostępne w macie i połysku.

System KamMono to idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają na luksusowy wygląd, pojemną zabudowę kuchenną oraz przystępne ceny.