Katalog kuchni KamMono 2021

Kuchnia KamMono F4

kammono f4
kammono f4

Kolekcja KamMono F5

kammono f5
kammono f5

Kuchnia KamMono F7

kammono f7
kammono f7

Kolekcja KamMono K2

kammono K2

Kuchnia KamMono P4

kammono P4
kammono P4

Kolekcja KamMono P2

kammono P2
kammono P2

Katalog Meble Kam – KamMono

Prezentowana kolekcja w swojej ofercie posiada kilka różnych typów frontu. Dostępne mamy zarówno gładkie, minimalistyczne fronty, jak i te frezowane w stylu skandynawskim i prowansalskim. Jeżeli szukasz bardzo uniwersalnych mebli w atrakcyjnych cenach i o wysokiej jakości wykonania to prezentowana kolekcja będzie strzałem w dziesiątkę! Ze względu na szeroki wybór elementów (ponad 100 szafek) bez problemu stworzysz własny zestaw. Ważne aby nasza kuchnia była też bardzo funkcjonalna. Przy wszystkich frontach znajdziemy zawiasy z cichym domykiem oraz prowadnice Starmotion SLIM.

Różnice między frontami

K2

Zacznijmy od nowości w kolekcji KamMono czyli frontach nowoczesnych K2. Fronty K2 są dostępne wyłącznie w dekorach drewnopodobnych oraz wykonano je z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Elementy wyróżniające ten typ frontu od całej reszty to czarne obrzeże przy wszystkich frontach razem z czarnym, zintegrowanym uchwytem. Szafki wyposażono również w zawiasy z cichym domykiem i prowadnice Starmotion SLIM. 

P2

Front P2 podobnie jak K2 jest dostępny wyłącznie w dekorach drewnopodobnych. Największą różnicą jaką między nimi znajdziemy będą uchwyty. Rodzaj frontu P2 oferuje nam 3 różne uchwyty w kolorach białym, czarnym i inox. Do tego przy szafkach górnych mamy możliwość zastosowania otwierania bezuchwytowego. Zależnie od szafki jest to podsunięty wieniec (podchwyt WU), podsunięty wieniec oświetleniowy (podchwyt WUO) lub system Tip-on (PTO).

P4

Jeżeli chodzi o front P4 to swoim wyposażeniem jest on niemalże taki sam jak P2. Zmiany dotyczą w głównej mierze kolorów oraz wykończenia frontów. Fronty w P4 wykonano z płyty laminowanej o grubości 18 mm oraz zostały pokryte matą PET 0,6 mm. Dostępne kolory to biały połysk, szary połysk, biały mat, szary mat i czarny mat. Fronty w wykończeniu matowym (tzw. supermat) są dodatkowo bardziej odporne na ślady palców oraz zarysowania.

F4, F5, F7

Mówiąc o wyposażeniu szafek z frontami frezowanymi F4, F5, F7 to jest ono dokładnie takie same. W tym wypadku różnice dotyczą wyłącznie rodzaju frezu. Warto zaznaczyć, że fronty frezowane posiadają dedykowane uchwyty w kolorze czarnym bądź złotym.