Kammono dz60 szafka dolna biały połysk - KamMono DZ60 szafka dolna biały połysk - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

KamMono DZ60 szafka dolna zlewozmywakowa

Szafka kuchenna zlewozmywakowa dwudrzwiowa o szerokości 60 cm. Front w kolorze białym połyskowym gr.18 mm wykonany z płyty laminowanej MDF, która jest odporna na zarysowania. Dużym walorem jest metalowy uchwyt malowany proszkowo (dostępny w kolorze białym lub czarnym). Zaletą są nóżki dostępne w dwóch wariantach (10 cm lub 15 cm), które pozwolą na dokładne wypoziomowane i dopasowanie wysokości. Przy zakupie kosza na odpady, zalecamy dokupienie zestawu przedłużek rur odpływowych, które zwiększą przestrzeń pod zlewozmywakiem.

Nowoczesna, a zarazem niepowtarzalna kuchnia KamMono.

System KamMono to gustowne i funkcjonalne meble kuchenne. Stylowe białe fronty w połączeniu z blatem w kolorze ciepłego drewna sprawią, że twoja kuchnia będzie mieć ciepły i przytulny charakter. KamMono to nowoczesny system mebli wyposażony w zawiasy z cichym domykiem oraz półki w szafkach wiszących zabezpieczone przed wysunięciem. Blat roboczy o małym promieniu zaoblenia R=3 mm. Dodatkowym atutem są szuflady o zwiększonej pojemności i wytrzymałości na duże obciążenia. Wyjątkowe cienkie boki szuflad z prowadnicami wyposażonymi w system cichego domykania sprawią, że twoja kuchnia będzie funkcjonalna i praktyczna.

Pozwól Twoim oczom rozkoszować się wysokim nasyceniem bieli w połączeniu z blatem w kolorze ciepłego drewna. Zastosuj prostotę i funkcjonalność systemu KamMono.