Kammono ds40/3 szafka dolna biały połysk - KamMono DS40/3 szafka dolna biały połysk - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

KamMono DS40/3 szafka dolna biały połysk

Szafka kuchenna stojąca o szerokości 40cm. Szafka posiada trzy pojemne szuflady, które pozwolą na ekonomiczne uporządkowanie kuchni. Front gr.18 mm wykonany z płyty laminowanej MDF odpornej na zarysowania dostosowany jest do warunków, które panują w kuchni. Metalowe uchwyty malowane proszkowo (dostępne w kolorze białym lub czarnym) idealnie dopełniają stylizacje szafki. Zaletą są nóżki dostępne w dwóch wariantach (10 cm, 15 cm), które pozwolą na dokładne wypoziomowane i dopasowanie wysokości. Szuflady bez cichego domyku, wyposażone w prowadnice Metalbox.

Nowoczesna, a zarazem niepowtarzalna kuchnia KamMono.

Elegancja, lekkość a do tego funkcjonalność. Kuchnia KamMono to połączenie tych trzech cech, które sprawią, że twoje pomieszczenie nabierze uroku i stylu. Nowoczesny system KamMono to nie tylko piękny klasyczny wygląd ale bardzo wysoka jakość materiałów. Największe wrażenie robią białe połyskowe fronty, które są odporne na zarysowania. Dopełnieniem szyku jest blat gr.38 mm o małym promieniu zaoblenia R= 3 mm, w kolorze ciepłego drewna (Dąb Arlington). Ozdobną wstawką do całej stylizacji są metalowe uchwyty malowane proszkowo (białe, czarne) dostępne w macie i połysku.

System KamMono to idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają na luksusowy wygląd, pojemną zabudowę kuchenną oraz przystępne ceny.