Projekty kuchni na wymiar, kuchnie, meble kuchenne na zamówienie - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.
projektowanie kuchni, projekt kuchni, projekt gratis

Wyślij nam swój szkic pomieszczenia, a my zajmiemy się resztą :).

Wyślij wiadomość

Wspólnie z Klientami przygotowujemy projekty kuchni na wymiar. Dajemy naszym Klientom możliwość skorzystania z doświadczenia najlepszych producentów o światowej renomie. Tworząc kuchnie na zamówienie bazujemy na dostępnych systemach modułowych i dostosowujemy komponenty do Waszych oczekiwań i określonych warunków lokalowych.

Projektowanie uwzględnia wygląd i wymiar mebli kuchennych, a także wyposażenie w niezbędne sprzęty AGD oraz dodatkowe akcesoria, zwiększające funkcjonalność pomieszczenia. Jednocześnie dbamy, aby aranżacje wnętrza odpowiadały wymaganiom estetycznym. Opracowane projekty konsultujemy z Wami wprowadzając ewentualne korekty bądź zmieniając całkowicie koncepcje – dążymy do bezkompromisowej akceptacji, oznaczającej, że spełniamy Wasze marzenia.

1. Przejrzyj katalogi,
Wybierz styl  Przejrzyj katalogi i wybierz styl, kolory, materiały które najbardziej Ci się podabają. Katalog traktuj jako inspirację bo i tak Ty wiesz najlepiej czego potrzebujesz, a my jesteśmy od tego , żeby te oczekiwania spełnić.

2. Zmierz pomieszczenie
Zmierz swoje pomieszczenie (zobacz na obrazek poniżej), długość wszystkich ścian, wysokość, wielkość okien i drzwi, odległość o sufitu i podłogi, wszelkie skosy, ustępy. Zaznacz także gniazda elektryczne, przyłącza wody i gazu, włączniki. Jeśli czujesz się niepewnie skontaktuj się z nami, pomożemy Ci zdalnie na odległość.

3. Przemyśl funkcjonalny układ
Przemyśl wstępnie układ funkcjonalny Twojej kuchni. Pamiętaj że strefy powinny być poukładane w pewien współgrający ze sobą cykl. Strefa przechowywania (lodówka, szafki z zapasami) powinna sąsiadować ze strefą zmywania (zlewem, zmywarką) ale być od niej oddzielona blatem roboczym. Strefa gotowania i pieczenia powinna sąsiadować ze strefą zmywania, ale pomiędzy nimi również powinien być pomocniczy blat.

Projekt kuchni - MebleKuchenne.pl

4. Zaplanuj sprzęt AGD
Zdecyduj jakie sprzęty będą niezbędne w Twojej kuchni. Ile miejsca potrzebujesz by wszystko zmieścić. Dostosuj do tego wielkość i układ szafek. Wybierz optymalną wysokość blatu roboczego - standardowe 86cm lub inną. Zamów boki szafek w kolorze frontu, na bryły, które nie będą przesłonięte ścianą.

5. Dobierz najlepsze akcesoria
Teraz zarezerwuj czas i miejsce w budżecie na wybór akcesoriów. W dużej mierze to właśnie one decydują o komforcie codziennego korzystania z kuchni. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania światowych liderów w tym zakresie. Zwróć uwagę na kosze cargo ułatwiające przechowywanie zapasów, a także praktyczne organizery do szuflad.

6. Skonsultuj termin 
Skonsultuj swój wybór ze projektantami www.meblekuchenne.pl Przedstaw swoje oczekiwania i preferencje. Wspólnie zaprojektujemy kuchnię, która oprócz tego że będzie odzwierciedleniem upodobań co do stylistyki, to zapewni idealne wykorzystanie przestrzeni i zagwarantuje komfort pracy. 

1. NARYSUJ SZKIC
Narysuj szkic swojego pomieszczenia kuchennego zaznaczając takie elementy jak okno , drzwi, kolumny, media. Podziel także strefy jeśli jest ich więcej niż jedna np jadalnia, kuchnia

2. POMIERZ ŚCIANY
Pomierz ściany kuchni i zaznacz je tak jak na obrazku. Pamiętaj, aby uwzględnić pomiar okien i drzwi oraz ewentualnych kolumn 

3. Oznacz elementy kuchni
Narysuj w którym miejscu ma znajdować się piekarnik a w którym zmywarka. Jeśli nie masz koncepcji, zajmiemy się tym profesjonalnie. Skontaktuj się z nami