Dostawa
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Koszt i termin dostawy

Zamówione towary Sklep dostarcza za pośrednictwem firm kurierskich. Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru pod adresem 38-700 Ustrzyki Dolne, ul. 1 Maja 39 w godzinach pracy Sklepu. Termin odbioru osobistego powinien być wcześniej uzgodniony, w przeciwnym wypadku odbiór osobisty może być niemożliwy.

Cena oferowanych produktu nie zawiera kosztów dostawy. Istnieje możliwość wysyłki za granicę Polski – koszt ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia i uzgadniany z Klientem.

Wysyłka towaru odbywa się wówczas po dokonaniu wcześniejszej zapłaty za towar.

Ewentualne koszty dostawy wskazywane są w trakcie składania zamówienia i uzależnione są od wybranego przez Klienta sposobu dostawy oraz płatności.

Termin dostawy towaru wynosi od 5 dni roboczych do 12 tygodni i liczony jest następująco:

  • przy płatności przelewem, płatności Przelewy24 - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sklepu

  • przy płatności za pobraniem – od dnia zawarcia umowy sprzedaży

  • w przypadku wyboru płatności w systemie ratalnym – od dnia uznania rachunku bankowego Sklepu środkami z udzielonego Klientowi kredytu.

Przy każdym oferowanym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia określony w dniach roboczych. W sytuacji kiedy czas realizacji ulegnie wydłużeniu Sklep skontaktuje się z Klientem i poinformuje go o tym. Jeżeli Klient nie będzie zainteresowany dalszą realizacją zamówienia, to zobowiązany jest przesłać stosowną informację do Sklepu w formie wiadomości e-mail.

Termin może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Sklepu.

Przed wysyłką towaru Sklep skontaktuje się z Klientem celem ustalenia szczegółowego terminu realizacji zamówienia.