Kammono dss80/3 szafka dolna biały połysk - KamMono DSS80/3 szafka dolna biały połysk - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

KamMono DSS80/3 szafka dolna biały połysk

Szafka kuchenna stojąca o szerokości 80 cm. Szafka posiada trzy pojemne szuflady o zwiększonej pojemności i wytrzymałości na obciążenia. Wyjątkowe cienkie boki szuflad zostały wyposażone w system cichego domykania. Front w kolorze białym połyskowym gr.18 mm wykonany z płyty laminowanej MDF odpornej na zarysowania. Metalowe uchwyty malowane proszkowo (dostępne w kolorze białym lub czarnym) idealnie dopełniają stylizacje szafki. Zaletą są nóżki dostępne w dwóch wariantach (10 cm,15 cm), które pozwolą na dokładne wypoziomowane i dopasowanie wysokości do całego zestawu.

Nowoczesna, a zarazem niepowtarzalna kuchnia KamMono.

Elegancja, lekkość a do tego funkcjonalność. Kuchnia KamMono to połączenie tych trzech cech, które sprawią, że twoje pomieszczenie nabierze uroku i stylu. Nowoczesny system KamMono to nie tylko piękny klasyczny wygląd ale bardzo wysoka jakość materiałów. Największe wrażenie robią białe połyskowe fronty, które są odporne na zarysowania. Dopełnieniem szyku jest blat gr.38 mm o małym promieniu zaoblenia R= 3 mm, w kolorze ciepłego drewna (Dąb Arlington). Ozdobną wstawką do całej stylizacji są metalowe uchwyty malowane proszkowo (białe, czarne) dostępne w macie i połysku.

System KamMono to idealne rozwiązanie dla osób, które stawiają na luksusowy wygląd, pojemną zabudowę kuchenną oraz przystępne ceny.