Kammono drp100x70 szafka dolna narożna biały połysk - KamMono DRP100x70 szafka dolna narożna biały połysk - MebleKuchenne.pl
Nasza strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom najwyższej jakości obsługi. Więcej informacji.

Opis

KamMono DRP 100x70 szafka narożna zlewozmywakowa

Szafka kuchenna zlewozmywakowa narożna (prawa lub lewa) o szerokości 100 cm. Front w kolorze białym połyskowym gr.18 mm wykonany z płyty laminowanej MDF, która jest odporna na zarysowania. W standardzie jedna głęboka półka. Szafka posiada jedne drzwi. Dużym walorem jest metalowy uchwyt malowany proszkowo (dostępny w kolorze białym lub czarnym). Zaletą są nóżki dostępne w dwóch wariantach (10 cm, 15 cm), które pozwolą na dokładne wypoziomowane szafki i dopasowanie wysokości. Przy zakupie kosza na odpady, zalecamy dokupienie zestawu przedłużek rur odpływowych, które zwiększą przestrzeń pod zlewozmywakiem.

Nowoczesna, a zarazem niepowtarzalna kuchnia KamMono.

Marzysz o pięknej i funkcjonalnej kuchni z połyskowymi frontami? System KamMono jest stworzony właśnie dla Ciebie. Białe wysokiej jakość połyskowe fronty doskonale współgrają z blatem w kolorze ciepłego drewna. Zawiasy z cichym domykiem regulowane w trzech płaszczyznach oraz półki w szafkach zabezpieczone przed wysunięciem pozwolą zachować idealny ład i porządek w kuchni. Zaletą są szuflady o zwiększonej pojemności i wytrzymałości na duże obciążenia z cichym domykiem. Subtelne mleczne witryny nadają szafkom szyku i elegancji. Uchwyty dostępne w macie lub połysku.

Pozwól twoim oczom cieszyć się modną i praktyczną kuchnią.