Bezpłatny projekt kuchni

Tworząc kuchnie na zamówienie bazujemy na dostępnych systemach modułowych a następnie dostosowujemy komponenty do Waszych oczekiwań. Projektowanie uwzględnia wygląd i wymiar mebli kuchennych, i również wyposażenie w niezbędne sprzęty AGD oraz dodatkowe akcesoria. Tworzymy projekt w oparciu o podane wymiary pomieszczenia oraz o wybraną kolekcję z katalogów kuchni. Opracowane projekty konsultujemy z Wami wprowadzając ewentualne korekty bądź zmieniając całkowicie koncepcje. Dążymy tym samym do bezkompromisowej akceptacji, oznaczającej, że spełniamy Państwa marzenia.

bezpłatny projekt kuchni
bezpłatny projekt kuchni
bezpłatny projekt kuchni

Krok 1

Znajdź inspirację

Przejrzyj nasze inspiracje kuchenne lub  katalogi kuchni, znajdź inspirację, wybierz kolekcję i jej kolorystykę. Wypełnij poniższy formularz udzielając informacji zawartych w formularzu a stworzymy dla Ciebie bezpłatny projekt kuchni.

Krok 2

Podaj nam wymiary pomieszczenia

Aby stworzyć projekt Twojej wymarzonej kuchni potrzebujemy kilku informacji. Najważniejsza jest długość ścian, które będą zabudowane oraz wysokość pomieszczenia. Im więcej informacji nam udzielisz tym łatwiej i szybciej stworzymy dla Ciebie projekt.

Krok 3

Twoja wizja

Jeśli masz pomysł na układ Twojej kuchni, prosimy zaznacz to na rysunku. Pamiętaj, że każda kolekcja różni się elementami. Twórz ewentualną koncepcję w oparciu o dostępne szafki w danej kolekcji kuchni. Jeśli czujesz się w tym niepewnie, chętnie pomożemy w doborze.

Krok 4

Efekt końcowy

Po uzyskaniu tych informacji, stworzymy bezpłatny projekt kuchni. Wyślemy wizualizację kuchni na emaila, a jeśli projekt będzie zaakceptowany to przejdziemy do wyceny całości. 

bezpłatny projekt kuchni

1. WYBIERZ OPCJĘ PROJEKTU

FORMULARZ CHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Dostępne wersje projektów znajdziesz na zdjęciach poniżej.

Projekt płatny 100 zł
Projekt płatny 299 zł

Częste pytania

Czy projekt jest całkowicie darmowy?

Chwilowo bezpłatna opcja projektu jest niedostępna. Na ten moment dostępne są wyłącznie opcje płatne, za które zwracamy całą kwotę przy zakupie kuchni w naszym sklepie.

Jak mam przesłać projekt ?

Najlepszym i najszybszym sposobem jest przesłanie szkicu pomieszczenia wraz z wymiarami poprzez powyższy formularz. Dodatkowo odpowiadając na kilka pytań, ułatwią nam Państwo zaprojektowanie kuchni. W razie pytań, zawsze możemy pomóc telefonicznie pod numerem telefonu : 504 505 113

Jaki jest okres oczekiwania na projekt kuchni ?

18-20 dni roboczych – z uwagi na dużą ilość zgłoszeń termin jest wydłużony – jest to opcja całkowicie bezpłatna. 1-3 dni robocze jako kaucja w wysokości 100 zł – jeżeli zdecydujesz się na zakup kuchni odejmiemy ją od ceny zamówienia.

Kiedy otrzymam wycenę kuchni ?

Wycena kuchni następuje z reguły po akceptacji projektu, przeważnie w tym samym dniu roboczym.

Czy zaprojektowaną kuchnię mogę zamówić?

Tak, oczywiście. Po akceptacji projektu i wyceny końcowej możemy przejść do etapu zamawiania kuchni. O tym jak przebiega ten proces informujemy już podczas wysłania emaila z wyceną.